Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

New York Post, politikacıları hedef alan saldırgan manşetlerle saldırıya uğradı


New York Postası

New York Post bugün, web sitesi ve Twitter hesabının saldırganlar tarafından ABD’li politikacıları hedef alan saldırgan başlıklar ve tweetler yayınlamak için kullanılmasının ardından saldırıya uğradığını doğruladı.

Günlük gazete, Perşembe günü erken saatlerde yayınlanan çok sayıda rahatsız edici tweet’i kaldırdıktan kısa bir süre sonra, “New York Post saldırıya uğradı. Şu anda nedenini araştırıyoruz” dedi.

Bu saldırgan başlıklar ve tweetler, NYC Belediye Başkanı Eric Adams, D-NY Rep. Alexandria Ocasio-Cortez, NY Valisi Kathy Hochul, Teksas Valisi Gregg Abbot, R-IL Rep. Adam Kinzinger’in yanı sıra ABD Başkanı Joe Biden ve oğlu Hunter Biden.

Şu anda, saldırganların NY Post’un web sitesinin kontrolünü nasıl ele geçirdiğine ve Twitter hesabını nasıl doğruladığına dair bir bilgi yok.

Bu olay, bir tehdit aktörünün ihlal edildi bir ay önce Amerikan iş dergisi Fast Company’nin içerik yönetim sistemi (CMS).

Fast Company, bilgisayar korsanının Apple News platformunu kullanarak okuyucularının mobil cihazlarına ırkçı bildirimler göndermesinden yaklaşık iki hafta sonra web sitesini kapatmak zorunda kaldı.

Saldırı daha sonra, saldırının kapsamını ve WordPress örneği aracılığıyla sitenin CMS’sini nasıl ihlal ettiklerini ortaya çıkaran Breached bilgisayar korsanlığı topluluğunun bir üyesi olan Thrax tarafından üstlenildi.

New York Post’un sahibi Amerikan medya ve yayın devi News Corp da Şubat ayında açıkladı “kalıcı” bir siber saldırının hedefi olduğunu.

Saldırı Ocak ayında keşfedildi ve tehdit aktörlerinin, bazı gazeteciler de dahil olmak üzere News Corp çalışanlarına ait e-postalara ve belgelere erişmesine izin verdiği bildirildi.

News Corp’un mülkleri arasında New York Post, Fox News, The Wall Street Journal ve News UK İngiliz gazete yayıncısı bulunmaktadır.

BleepingComputer bugün erken saatlerde ulaştığında News Corp sözcüsü yorum yapmak için müsait değildi.

2 Ekim 11:16 EDT güncellemesi: Hedeflenen politikacılar hakkında daha fazla bilgi eklendi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.