Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Netflix için bir Scott Pilgrim anime uyarlamasının geliştirildiği bildiriliyor

Netflix için bir Scott Pilgrim anime uyarlamasının geliştirildiği bildiriliyor

Netflix bir anime uyarlaması geliştiriyor. Scott Hacı bir rapora göre, çizgi roman serisi Hollywood Muhabiri. Adaptasyonun henüz bir dizi sıralaması yok, THR diyor ve akış hizmetine ne zaman ulaşabileceğine dair herhangi bir ayrıntı yok.

Bryan Lee O’Malley, Scott Hacı uyarlama için yazar ve yönetici yapımcılardan biri olan grafik romanlar, raporlar THR. 2010 yapımı filmin yönetmeni Edgar Wright Scott Pilgrim vs Dünya, aynı zamanda yönetici yapımcı olarak da görev yapacak. Diziye yeşil ışık yakılırsa, animasyon, dizi için iki kısa film hazırlayan animasyon stüdyosu Science Saru tarafından yapılacaktı. Yıldız Savaşları: Vizyonlar Eylül ayında yayınlanan anime antolojisi.

Bu potansiyel anime uyarlaması tek yeni değil Scott Hacı canlanma. 2021’de Ubisoft, uzun süredir kayıp olan kült hit video oyununu geri getirdi Scott Pilgrim Dünyaya Karşı: Oyun, Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PC, Google Stadia ve Amazon Luna dahil olmak üzere yeni platformlarda yayınladı.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.