Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood yazma yetkiniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Need help reuploading a deleted video from YouTube, please help!

Hello there, I was wondering if anyone in this community can help me find this video on the wayback machine, or find it somewhere else, if you can? Here’s the YouTube video link, [https://www.youtube.com/watch?v=0O_FG23xyXo](https://www.youtube.com/watch?v=0O_FG23xyXo), also here it is in the wayback machine, captured on the 5th of November, [https://web.archive.org/web/20211105023134/https://www.youtube.com/watch?v=0O_FG23xyXo](https://web.archive.org/web/20211105023134/https://www.youtube.com/watch?v=0O_FG23xyXo), all of those dates of capturing, I have done. I have been stuck on two weeks, trying to find the video or finding it on the wayback machine, someone please help!

Benzer Yazılar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.

1 Yorumu

  1. Wayback machine doesn’t save the actual youtube video, so unless someone actually downloaded the video (ie, with youtube-dl), you’re out of luck.