Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Nanox9 Neden Bu Kadar Hızlı Emiliyor?

vücut geliştirme takviyesi nanox9 nitrik oksit kullanımına uzun yıllardır dayanan bir sürece yeni bir soluk getiren bir üründür. Vücut geliştiricilerin ve diğer sporcuların nitrik oksit takviyesi almalarının nedeni, vazodilatör olarak çalışma şeklidir. Nitrik oksit vücutta doğal olarak üretilse de, nitrik oksit takviyesi almak kan damarlarını açar. Kaslara giden bu artan kan akışı, çalışmayı daha etkili hale getirir. Sadece kaslar daha hızlı büyüyüp gelişmekle kalmaz, aynı zamanda diğer takviyelerle birlikte kullanıldığında nitrik oksit de onları kas dokusuna daha hızlı iletir.

Enzimler amino asit arginini parçaladığında vücutta nitrik oksit oluşur. Bu nedenle, çoğu nitrik oksit takviyesi arginin bazlıdır. Nanox9 iki bileşen karışımı içerir, L-arginin-ksantinol nikotinat ve L-arginin-ketoizokaproik asit-yohimbin HCl. Ancak bu, Nanox9’un araştırma ve geliştirmesine giren bilimin yalnızca başlangıcıdır.

Etkilerinin başlaması birkaç dakika süren geleneksel nitrik oksit takviyelerinin aksine, Nanox9 bir kaplet yutulduktan dokuz saniye sonra kan dolaşımına girmeye başlar. Bu neredeyse anlık eylem, birkaç iki anahtar faktör kullanılarak gerçekleştirilir. İlk olarak, kapletler olağanüstü hızlı emilim için nanopartiküllü arginin ile kaplanmıştır. Nanopartikülasyon, arginin parçalarının mikroskobik olarak küçük olduğu anlamına gelir. Arginin partiküllerini iki mikron boyutuna indirmek için ilaç endüstrisinden teknoloji kullanılmaktadır. Bu, bir insan saçının ortalama boyutundan yaklaşık 50 kat daha küçüktür. Vücut geliştiriciler için daha da önemli olan, Nanox9’daki arginin parçacıklarının sıradan nitrik oksit takviyelerindekilerden yüzde 7400 kadar daha küçük olmasıdır.

Çok uçucu oldukları ve çok çabuk çözündükleri için Nanox9 kapletlerinin havadaki nemden potansiyel olarak zarar görmemesi için dikkatli olunmalıdır. Bu nedenle, sıradan bir kapta kolayca taşınamazlar. Bu nedenle Nanox9’un üreticileri MuscleTech, takviyeleri spor salonuna taşımak için özel bir Stabilizasyon Pod’u da tasarladı.

Amino asit içeren herhangi bir üründe çok yüksek doz almanın mide bulantısı veya ishal gibi hoş olmayan yan etkilere yol açma olasılığı vardır. Nanox9’u ilk kez almadan önce, bir kişinin tüm etiketi okuması ve talimatları dikkatlice izlemesi tavsiye edilir.

Özellikle nitrik oksit takviyelerinin etkili olmaya başlaması için çok uzun süre beklemek zorunda kaldıkları için hüsrana uğrayan vücut geliştiriciler için Nanox9, MuscleTech’in ürünlerinin dünyanın en hızlı nitrik oksit enjeksiyon sistemi olduğunu ilan etmesine yol açan hızlı salınım özellikleri nedeniyle takdir edilmelidir. .

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.