Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Namecheap, ücretsiz anonim barındırma, Putin karşıtı siteler için alan adları sunar

Namecheap, ücretsiz anonim barındırma, Putin karşıtı siteler için alan adları sunar

ABD merkezli alan adı kayıt şirketi Namecheap bugün, Rusya ve Beyaz Rusya’daki mevcut rejimi protesto eden sitelere ücretsiz alan adları ve web barındırma sağlayacağını duyurdu.

Namecheap’in 18 ülkede 1.700’den fazla çalışanı var ve dünya çapında 14 milyondan fazla alanı yönetiyor.

Ayrıca 2 milyondan fazla müşteriye alan kaydı, DNS, web barındırma ve diğer hizmetleri sağlar.

Şirket, “Derhal geçerli olmak üzere, Rusya ve Beyaz Rusya’da bulunan herkes için Putin karşıtı herhangi bir rejim karşıtı ve protesto web sitesine ücretsiz anonim barındırma ve alan adı kaydı sunmaya başlayacağız.” dedim bugün.

Namecheap’i tekliflerine dahil etmek isteyen rejim karşıtı kuruluşlardan daha fazla ayrıntı için kayıt memurunun desteğine ulaşmaları isteniyor.

Şu anda şirket, yalnızca yardım sağlayabileceğini söyledi. online biletleme sistemi aracılığıyla.

Namecheap’in Canlı desteği şu anda kullanılamıyor, ancak kayıt şirketi, mümkün olan en kısa sürede tekrar çevrimiçi hale getirmek için çalıştığını söylüyor.

Rusya’dan gelen müşteriler artık yasaklandı

Bu kararın ardından geliyor Namecheap, Rusya’da kayıtlı müşterileri yasaklıyorRusya’nın Ukrayna’yı işgalinden sonra kendilerine artık hizmet vermeyeceğini söyledi.

Şirket ayrıca Ruslardan 6 Mart’a kadar üst düzey alan adlarını diğer sağlayıcılara taşımasını istedi ve bu taşınma konusunda yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmeyi teklif etti.

Kayıt memuru, Pazartesi günü Rus müşterilere gönderilen e-postalarda “Ne yazık ki, Rus rejiminin Ukrayna’daki savaş suçları ve insan hakları ihlalleri nedeniyle artık Rusya’da kayıtlı kullanıcılara hizmet sunmayacağız” dedi.

“Bu savaşın konuyla ilgili kendi görüşlerinizi veya düşüncenizi etkilemeyebileceğine üzülsek de, gerçek şu ki, otoriter hükümetiniz insan hakları ihlalleri yapıyor ve savaş suçları işliyor, bu yüzden bu bizim aldığımız bir politika kararıdır ve arkasında duracağız. “

Namecheap sonlandırma e-postası
Namecheap sonlandırma e-postası (şaka yapmak)

Namecheap CEO’su Richard Kirkendall, Ruslara, şirketin aynı hizmetleri almak için seçebilecekleri çok sayıda başka sağlayıcıya sahip oldukları kararına öfkeli olduğunu da söyledi.

Kirkendall, “Alan adlarını engellemedik, insanlardan hareket etmelerini istiyoruz. Altyapı hizmetleri söz konusu olduğunda çok sayıda başka seçenek var, dolayısıyla bu ‘platformdan çıkmak’ değil,” dedi. dedim.

“Öfkelenen insanlar bunu kendi hükümetlerine göstermeli. Bazılarının hareket etmesi için daha fazla ek süre gerekiyorsa, bunu sağlayacağız.”

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.