Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Müşterilerinizin Ürünlerinizi Tanıtmasını Nasıl Sağlarsınız?

Dünyanın ürün ve hizmetlerinizi bilmesini istiyorsunuz. Sonuçta, hedef kitlenize benzersiz ve faydalı bir şey sağlıyorsunuz ve muhtemelen müşterileriniz de kendileri gibi olan ve ürününüze ihtiyaç duyabilecek insanlarla arkadaş oluyor.

Arkadaşlarına, ailelerine ve diğerlerine bu satın alma işlemini yaptıklarını söylemelerini sağlamak, arkadaşlarından en az birinin bir şey satın alacağını neredeyse garanti eder.

Onları Teşvik Edin

Müşterilerinizi teşvik etmenin birçok yolu vardır. Onlara bir ödül verebilirsiniz. Onları arayın ve herkesin içinde teşekkür edin. Aynı zamanda iş yapıyorlarsa, onları kamuya tanıtın. Birinin güzel davranışlarına karşılık verdiğinizde, bu onları daha sık yapmaya teşvik edecektir. Onlara teşekkür etmek, indirime eklemek için puan vermek veya ödül vermek gibi basit bir şey çok işe yarayabilir.

Sosyal Paylaşım Simgeleri Ekle

Mümkün olan her yere sosyal paylaşım simgeleri ekleyerek, yalnızca onları gören kitleniz onlara bunu yapmalarını hatırlatacaktır. Ama elbette onlardan da paylaşmalarını isteyin.

Resmi bir Ortaklık Planı Başlatın

Bağlı kuruluş planı, bir kişi ürününüzü özel bir tıklanabilir bağlantıyla başka birine önerirse ve o kişi satın alırsa, ürünü tavsiye eden kişinin satış yüzdesi aldığı bir sistemdir.

Harika Ürünler Yaratın

Daha fazla insanın konuşmasını sağlamak için yapılacak çok basit bir şey, müşterilerinizin harika olduğunu düşündüğü ürünler yaratmaktır. Bunu yaptığınızda heyecanlanıyorlar ve otomatik olarak bunun hakkında konuşuyorlar. Bunun işe yaraması için onları gerçekten şaşırtmanız gerekiyor. İnsanların sosyal medyayı nasıl kullanacaklarını ve şikayet edeceklerini düşünün, ancak nadiren oraya gidin ve onları şaşırtmadığı sürece bir ürün hakkında olumlu şeyler söyleyin.

Sosyal Medyada Aktif Olun

Daha aktif olarak müşterilerinizin akıllarında ilk sırada kalın. Daha aktif olduğunuzda, onlara paylaşacakları daha fazla içerik verirsiniz. Canlı yayına geçin, memleri paylaşın, gününüz hakkında konuşun. Kendiniz olun ve başkalarıyla etkileşime girerken gerçek bir insan olun. Nişan anahtardır.

Git ve Canlı Etkinliklere Ev Sahipliği Yap

Bu aktif olmakla ilgili. Seyirciniz oradaysa, orada olun. Seni ne kadar çok tanırlarsa o kadar iyi. Müşterileriniz sizin düzenli olarak aktif olduğunuzu ve web seminerlerini ve diğer etkinlikleri canlı olarak görebileceklerini gördüklerinde, onların da bunu yapmaları ve arkadaşlarına ve ailelerine sizden bahsetmeleri daha olasıdır.

En Sevdikleri Hayır Kuruluşuna Bağış Yapın

Ayrıca, sevdiğiniz hayır kurumlarından hangilerinin favori olduğunu öğrenmek için müşterilerinizle anket yapabilirsiniz. Yorumlara bağlı olarak, tamamen değişmeniz gerekebilir, ancak amaç, hayranlarınızın çoğunun beğendiği bir yardım derneği seçmek ve onlardan bunu paylaşmalarını isteyen bir promosyon yapmaktır.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.