Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Muhteşem uygulamalar için yeni modeller

Muhteşem uygulamalar için yeni modeller

İster yeni nesil bir video düzenleme uygulaması, ister bağımlılık yapan bir kelime oyunu veya gelecekteki bir çevrimiçi sosyal ağ uygulaması olsun, ne yaparsanız yapın, kendinizi her zaman birkaç temel yapı taşına ihtiyaç duyarken bulacaksınız:

  • Video düzenleme uygulaması muhtemelen kullanıcının kaydetmek düzenlenmiş video.
  • Oyununuz belki kullanıcının paylaşmak arkadaşlarla oyun ilerlemesi.
  • Çevrimiçi bir sosyal ağ uygulaması büyük olasılıkla kullanıcının şunları yapmasına izin verecektir: yapıştırmak görüntüleri bir gönderiye ekleyin.

Bu kalıpları gerçekleştirmenin evrensel bir yolu yok #

Bunlar, bu tür modellerin yalnızca birkaç örneğiydi ve daha pek çok örnek var. Ancak tüm bunların ortak bir yanı var: Bunları gerçekleştirmenin evrensel bir yolu yok.

İlerlemeyi paylaşma #

Örneğin, tüm tarayıcılar Web Paylaşımı API’sini uygulamaz, bu nedenle bazı durumlarda farklı bir yaklaşıma geri dönmeniz gerekir, örneğin Twitter’ın Web Amaçlarıveya panoya kopyalama yaklaşmak seçilmiş kelime Web Paylaşımı API’si uygulanmadığında. Phew, zar zor bunu aldım:

Wordle 471 6/6

⬛⬛⬛⬛🟨
🟩⬛⬛⬛🟨
🟩🟩🟩⬛⬛
🟩🟩🟩⬛⬛
🟩🟩🟩🟩⬛
🟩🟩🟩🟩🟩

Dosyaları kaydetme #

Kaydetme söz konusu olduğunda, başvurulacak yaklaşım, Dosya Sistemi Erişim API’sini kullanmaktır; FileSystemFileHandle, gerçek bir kaydetme, düzenleme, kaydetme akışı uygulamanıza olanak tanır. Bir sonraki en iyi şey bir klasiğe geri dönmektir. &LTa download>aynı şekilde kullanıcının verileri kaydetmesine izin verir, ancak her indirmede yeni dosyalar oluşturma dezavantajına sahiptir, bu nedenle sonunda my-video.mp4, my-video (1).mp4, my-video (2).mp4vesaire.

Resimleri yapıştırma #

Giriş örneklerini sonlandırmak için, tüm tarayıcılar görüntüleri bir web uygulamasına yapıştırmayı desteklemez, bu nedenle Sürükle ve Bırak API’sini kullanmaya veya Async Clipboard API kadar zarif olmayan, ancak en azından bir dosya seçiciyi göstermeye geri dönebilirsiniz. İşler.

yeni desenler #

Bunun dışında, yeni desen bölümleri:

Pano desenleri #

Her türlü şeyin kopyalanması ve yapıştırılması gibi sistem panosuyla ilgili her şey için pano kalıpları.

Dosya kalıpları #

Dosyalar ve dizinlerle ilgili her şey için dosya kalıpları; kaydetme, açma, sürükleme ve bırakma, alma veya paylaşma.

Web uygulamaları kalıpları #

Uygulama kısayolları sağlama, verileri arka planda düzenli olarak senkronize etme, uygulama rozetlerini gösterme ve daha pek çok şey gibi gelişmiş uygulama özellikleriyle ilgili her şey için web uygulamaları kalıpları.

Geri bildirim #

Bu kalıpların harika uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olacağını umuyorum ve geri bildirimlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum! Şuraya tweet atarak geri bildirimde bulunabilirsiniz: @ChromiumDev veya bir Sorunu dosyalamak. Her iki durumda da etiket @tomayac gördüğümden emin olmak için.

teşekkürler #

minnettarım Joe Karışık kalıpları gözden geçirme ve düzenleme konusundaki yardımları için. Sayesinde Pete LePage, Ewa Gasperowicz, rachel andrew, Ve PascalVe Matthias Rohmer tüm teknik ve organizasyonel destekleri ve bunu gerçekleştirmek için teşvikleri için. Kalıp projesinin tamamı, bireysel kalıpların yazarlarının, yani Harry TheodoulouTony Conway, Palances Liao, Cecilia Cong, François BeaufortVe Joe Karışık.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.