Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Milisaniyeler milyonlar eder

Milisaniyeler milyonlar eder

yeni bir çalışma Milisaniyeler Milyonlar Kazandırır mobil site hızının, tüketicilerin çevrimiçi olarak para harcama ve markalarla etkileşim kurma istekleri üzerindeki önemli etkisini ortaya koyuyor. Sonuçlar, yükleme sürelerinde 0,1 saniyelik bir iyileşmenin bile tam satın alma hunisi boyunca ilerleme oranlarını iyileştirebileceğini gösteriyor. Sayfa görüntülemeleri, dönüşüm oranları ve ortalama sipariş değeri üzerinde de olumlu bir etkisi oldu. Sonuçlar, artan müşteri beklentilerinin ve artan akıllı telefon kullanımının mobil hıza olan ihtiyacı artırdığının altını çiziyor. Harika mobil deneyimler sunan ve sunmayan markalar arasındaki rekabet farkı büyüyecek.

Sektöre göre etkinin özeti #

Aşağıdaki iyileştirmelerin tümü, 4 ölçümde 0,1’lik bir iyileştirmeden sonra gözlemlendi: İlk Anlamlı BoyaTahmini Giriş Gecikmesi, Gözlemlenen Yük (Ort. Sayfa Yükleme Süresi Google Analytics’te) ve Maksimum Sunucu Gecikmesi (İlk Bayt Süresi). Bu olumlu etkilerin gözlemlenebilmesi için, kullanıcı yolculuğundaki her sayfanın bu ölçümlerin her birini 0,1 saniye iyileştirmesi gerekiyordu.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.