Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, Windows Grup İlkesi sorunları için geçici çözümleri paylaşıyor


pencereler

Microsoft, Windows istemci cihazlarında Grup İlkesi Tercihleri ​​kullanılarak dosyaların/kısayolların kopyalanmasının, bu ayın Salı Yaması sırasında yayınlanan en son Windows toplu güncelleştirmelerini yükledikten sonra beklendiği gibi çalışmayabileceği bilinen bir sorunu kabul etti.

Etkilenen sistemlerde dosyalar veya kısayollar, Grup İlkesi dosya işlemleri kullanılırken hedef sürücülere kopyalanmaz veya sıfır baytlı dosyalar olarak sonuçlanmaz.

“Dosya kopyaları kullanarak Grup İlkesi Tercihleri başarısız olabilir veya 0 (sıfır) bayt kullanan boş kısayollar veya dosyalar oluşturabilir,” Microsoft açıkladı.

“Bilinen etkilenen Grup İlkesi Nesneleri, Grup İlkesi Düzenleyicisi’ndeki Kullanıcı Yapılandırması -> Tercihler -> Windows Ayarları’ndaki dosyalar ve kısayollarla ilgilidir.”

Etkilenen platformların listesi, istemci (Windows 8.1’den Windows 11 22H2’ye kadar) ve sunucu sürümlerini (Windows Server 2008 SP2’den ve Windows Server 2022’ye kadar) içerir.

Microsoft sorunu kabul etti Windows yönetici raporları akışının ardından Eylül 2022 Yaması Salı güncellemelerini dağıttıktan sonra Grup İlkesi ayarlarıyla ilgili sorunlarla ilgili olarak birden fazla sosyal ağda ve Microsoft’un çevrimiçi topluluğunda.

O sırada, etkilenen yöneticilerden bazıları, aşağıdakileri gerektiren radikal bir düzeltme önerdi: manuel olarak kaldırma ve gizleme rahatsız edici kümülatif güncellemeler. Ne yazık ki, bu, yakın zamanda yamalanan güvenlik açıkları için tüm düzeltmeleri de kaldıracaktır.

Ancak birden fazla yönetici Sahip olmak ayrıca rapor edildi etkilenen GPO’larda “Kullanıcı güvenliği bağlamında çalıştır” seçeneğinin işaretini kaldırmak, dosya kopyalama ve kısayol oluşturma sorunlarının çözülmesine yardımcı olacaktır.

Resmi geçici çözümler de mevcuttur

Microsoft, sorun onaylanmadan önce etkilenen müşteriler tarafından paylaşılan son geçici çözümü ve sorunu hafifletmek için birkaç ek yolu onayladı (bunlardan herhangi biri hafifletme için yeterlidir) :

  1. “Oturum açmış kullanıcının güvenlik bağlamında çalıştır (kullanıcı ilkesi seçeneği)” seçeneğinin işaretini kaldırın. Not: Bu, joker karakter kullanan öğeler için sorunu azaltmayabilir
  2. .
  3. Etkilenen Grup İlkesi içinde, “Eylem”i “Değiştir”den “Güncelle”ye değiştirin.

joker karakter ise

konum veya hedefte kullanılırsa, hedeften “\” (tırnak işaretleri olmadan ters eğik çizgi) silmek kopyalamanın başarılı olmasına izin verebilir.Redmond, geliştiricilerinin bu bilinen sorun için bir çözüm üzerinde çalıştığını ve yaklaşan bir güncelleme ile bir düzeltme sağlayacağını da sözlerine ekledi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.