Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, Windows 11’deki Windows Update deneyimini iyileştiriyor


Windows 11

Microsoft, en son Windows 11 önizleme derlemesinin BT yöneticileri için güncelleme yönetimini iyileştirdiğini ve uygulama çökmelerine yol açan çeşitli sorunları giderdiğini söylüyor.

Bu derlemenin güncelleme geliştirmelerinin odak noktası, Windows güncellemeleri yüklendikten sonra daha öngörülebilir şekilde yöneticilerin sistemi yeniden başlatmalarına yardımcı olmaktır.

“Windows güncellemeleri için tutarlı ve öngörülebilir yeniden başlatma zamanlamasının sağlanması, başarılı bir güncelleme stratejisinin önemli bir parçasıdır.” söz konusu Microsoft’tan Amanda Langowski ve Brandon LeBlanc.

Bu hedefe ulaşmak için Microsoft, Güncelleme Yığını Orkestratörü’nde, yöneticilerin özellik ve kalite güncellemelerinin otomatik olarak yüklenmesinden önceki gün sayısını manuel olarak ayarlamasına izin vermek de dahil olmak üzere çeşitli değişiklikler yaptı.

Windows güncellemeleri, sunuldukları anda özel yeniden başlatma süreleri olmadan indirilir ve kurulur, ancak cihaz yeniden başlatmaları yalnızca etkin saatler dışında gerçekleşir.

Son teslim tarihine ulaşıldığında, aktif saat ayarından bağımsız olarak yükleme işlemini tamamlamak için sistem otomatik olarak yeniden başlatılır ve kullanıcı güncellemeyi yeniden planlayamaz.

Ancak yöneticiler, güncellemeler dağıtıldıktan sonra kullanıcıların yeniden başlatma süresini yönetmeye devam edebilmelerini sağlamak için bir yetkisiz kullanım süresi de ayarlayabilir. Bu ek süre boyunca, sistem yeniden başlatmaları yeniden planlanmamışsa Windows etkin saatler dışında yeniden başlayabilir.

Microsoft, güncellemelerden sonra sistem yeniden başlatmalarını yönetmek için iki yeni Grup İlkesi ayarı ekledi:

  • Otomatik güncellemeler ve kalite güncellemeleri için yeniden başlatmalar için son tarihler belirleyin
  • Özellik güncellemeleri için otomatik güncellemeler ve yeniden başlatmalar için son tarihler belirtin
Özellik güncellemeleri için son tarih politikasını yeniden başlatın
Özellik güncellemeleri için son tarih ilkesini yeniden başlatma (Microsoft)

Bu iyileştirmeler, Windows 11 Insider Preview Build 25227’yi yüklemiş olan Dev Channel’daki Windows Insider’lara sunuluyor.

En son derleme, birden çok uygulama çökmesini de düzeltir

Yeni Windows 11 geliştirme sürümü, çökmeleri tetikleyen ve Dosya Gezgini, Başlat Menüsü ve Oyun Hizmetleri dahil olmak üzere çeşitli uygulamaları etkileyen sorunları da giderir.

Kilitlenme düzeltmelerinin tam listesi aşağıdakileri içerir:

  • Tablet için optimize edilmiş görev çubuğunda uygulamalar arasında geçiş yaparken explorer.exe’nin çökmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Simgeleri sistem tepsisinde sürüklerken explorer.exe’nin çökmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
  • İçeriği açık bir Başlat menüsü klasörüne sürüklemenin çökmeye neden olabileceği bir sorun düzeltildi.
  • OneNote dahil olmak üzere son sürümlerde belirli uygulamaların çökmesine neden olan birkaç sorun düzeltildi. Bu alandaki geri bildirimleri araştırmaya devam ediyoruz.
  • Önceki Geliştirme Kanalı uçuşunda belirli oyunları oynamaya çalışırken Oyun Hizmetlerinde çökme yaşıyorsanız, lütfen Oyun Hizmeti güncellemeleri için Microsoft Store’a bakın. Şimdi çözülmeli.

Redmond ayrıca, en son Windows Insider sürümlerinde diğer birkaç uygulamayı ve oyunu etkileyen çökmelere ilişkin kullanıcı raporlarını da araştırıyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.