Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, Windows 11’de bozuk Outlook araması için düzeltme paylaşıyor

Microsoft, Windows 11’de bozuk Outlook araması için düzeltme paylaşıyor

Microsoft, Windows 11’e yükselttikten sonra arama sorunları yaşayan Outlook kullanıcıları için bir çözüm paylaştı.

Bu sorunlar, ilk resmi ve resmi olmayan Windows 11 önizleme derlemeleri ortaya çıktığında Haziran ayı civarında ortaya çıktı.

Etkilenenlerin dediği gibi, Outlook sonuçları göstermeyi durdurdu [1, 2] belirli e-postaları ararken IMAP/POP hesaplarında, bazı durumlarda uygulamanın tamamen donmasıyla sonuçlanan.

Microsoft, “Bu sorun, e-postaların ve diğer öğelerin POP ve IMAP hesapları gibi PST veya OST dosyalarında yerel olarak depolandığı herhangi bir hesapta gerçekleşir.” Diyor PC için Outlook’u etkileyen son sorunlar listesinde.

“Exchange ve Microsoft 365 barındırılan hesapları için, bu sorun yerel olarak depolanan OST dosyalarındaki verileri çevrimdışı aramayı etkiler.”

Redmond’a göre, bu sorunlar Microsoft 365, Outlook 2019 ve Outlook 2016 için Outlook’ı etkiler. Microsoft’a göre, temel neden, yükseltme sırasında silinen Windows arama dizinidir ve bu da yeniden oluşturulunceye kadar aramayı son verir.

Dizin yeniden oluşturma işleminin hala devam ettiğine emin olmak için, Ara kutusuna gidip Arama Araçları’nı seçip şeritte Dizin Oluşturma Durumu’nu seçerek geçerli durumu denetleyebilirsiniz.

Windows 11’de bozuk Outlook araması nasıl düzeltilir

Dizin oluşturma hala etkinse ve çok uzun sürüyorsa, Windows Masaüstü Araması’nı devre dışı bırakan ve Outlook’a yerleşik aramasını kullanmasını söyleyen bir kayıt defteri anahtarı ayarlayarak Outlook aramasının sonuç döndürmemesini düzeltebilirsiniz.

Outlook’un kendi arama motoru devreye girdiğinde, arama performansının etkilendiğinin bir göstergesi olarak aşağıdaki ileti görüntülenir: “Bir grup ilkesi Windows Arama hizmetini kapattığı için arama performansı etkilenir.”

Outlook için Windows Masaüstü Arama Hizmeti’ni devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

  1. Windows’da sağ tıklatın Başlamaköğesini seçin ve sonra Koşmak. İçinde Açık: kutu türü regeditöğesini tıklatın ve sonra TAMAM. Bu, kayıt defteri düzenleyicisini açar.

  2. Bu alt anahtarı kayıt defterinde bulun ve tıklatın:

  3. Tık Düzenlemek > Yeni > Anahtarve yeni anahtarı adlandırın Windows Arama.

  4. Yeni Windows Arama anahtar.

  5. Tık Düzenlemek > Yeni > DWORD Değeri.

  6. DWORD adı için PreventIndexingOutlook yazın ve Enter tuşuna basın.

  7. PreventIndexingOutlook’u sağ tıklatın ve sonra Değiştirmek.

  8. Değer veri kutusuna, kayıt defteri girdisini etkinleştirmek için 1 yazın ve TAMAM.

  9. Kayıt Defteri Düzenleyicisi’nden çıkın ve Outlook’ı yeniden başlatın.

Windows Masaüstü Araması’nı yeniden etkinleştirmek istiyorsanız, 0 (sıfır) yazıp TAMAM.

Microsoft ayrıca son zamanlarda aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir avuç diğer Outlook sorunu için geçici çözümler sağlamıştır:

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.