Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, Windows 11 yükseltmelerini engelleyen bilinen IE11 sorununu düzeltir


Internet Explorer

Microsoft, Internet Explorer 11 (IE11) verilerini Microsoft Edge’e içe aktarırken sorunlara yol açan bilinen bir sorunu düzelttikten sonra, Windows 10 müşterileri için Windows 11 yükseltmelerini engelleyen bir uyumluluk bekletmesini kaldırdı.

koruma tutuşu Windows 10 sistemleri için uygulandı burada IE11 ana veya varsayılan tarayıcıydı.

Şimdi düzeltilen bilinen sorundan etkilenen müşteriler, Windows 11 yükseltme sürecini başlatmadan önce IE11 bilgilerini Microsoft Edge’e aktarmayan müşterilerdi.

“Bu sorun, Windows 11’e yükseltme yapan cihazlar ve zaten Windows 11’e yükseltilmiş cihazlar için Microsoft Edge 99.0’da çözüldü” Microsoft açıkladı Windows Sağlık panosunda.

“Microsoft Edge 99.0 ve sonraki sürümlere güncellenen cihazlar için koruma bekletme 31 Mart 2022’den itibaren kaldırılmıştır.”

Microsoft’a göre, yükseltme bloğunun uygulandığı sistemlerde Windows 11, sürüm 21H2 güncellemesinin sunulması 48 saat kadar sürebilir.

Bu uyumluluk bekletmesini uygulamadan önce Microsoft, aşağıdakilerle ilgili bilinen sorunlardan kaynaklanan diğer dört bloğu kaldırdı:

Internet Explorer Haziran’da kullanımdan kaldırılacak

İlgili bir haberde Microsoft, Mart ayında Windows müşterilerine şunu hatırlattı: Internet Explorer 11, bazı Windows 10 sürümlerinden kaldırılacak Haziran’da değiştirildi ve Chromium tabanlı Microsoft Edge ile değiştirildi.

Internet Explorer’ın kullanımdan kaldırılmasından sonra Microsoft, yerleşik Internet Explorer modu (IE modu) özelliği aracılığıyla Microsoft Edge’deki eski Internet Explorer tabanlı web sitelerini ve uygulamaları desteklemeye devam edecektir.

15 Haziran 2022’de kullanımdan kaldırıldığında, Internet Explorer masaüstü uygulaması devre dışı bırakılacak ve otomatik olarak Microsoft Edge web tarayıcısına yönlendirilecektir.

Microsoft Edge’e ve onun IE moduna nasıl geçileceği hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Başlarken kılavuzu.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.