Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, Windows 11 oturum kapatma menüsünde reklam gösteriyor

Windows 11

Microsoft, Windows 11 başlat menüsündeki kullanıcı simgesine tıklandığında görünen çıkış açılır menüsünde bazı ürünlerini tanıtıyor.

Bu yeni Windows 11 “özelliği”, Windows meraklısı Albacore tarafından keşfedildi. paylaşılan Hesaplar açılır penceresinde reklam bildirimlerinin birkaç ekran görüntüsü.

Ekran görüntüleri, Microsoft’un OneDrive dosya barındırma hizmetini desteklediğini ve kullanıcıları Microsoft hesaplarını oluşturmaya veya tamamlamaya teşvik ettiğini gösteriyor.

Buna sosyal medyada tepki gösterenler, Redmond’un başlat menüsünde tanıtım mesajlarını gösterme kararına olumsuz tepki verdi.

Bazıları Windows 11’in “aldığı her güncellemede daha da kötüye gittiğini” söylerken, diğerleri bunun “Başlat Menüsünün yarısının öneriler için olduğu” göz önüne alındığında bunun garip bir seçim olduğunu ekledi.

BleepingComputer ayrıca bunu birden çok Windows 11 sisteminde kopyalamayı denedi, ancak herhangi bir reklam almadık.

Bu, Windows Insider derlemelerini çalıştıran cihazlarda böyle bir “özelliğin” başarısını ölçmeye çalışan bir A/B testi denemesine veya şirketin bu tür reklamları sınırlı bir müşteri grubuna göndermesine işaret ediyor.

​Dosya Gezgini, Başlat Menüsü ve daha fazlasındaki reklamlar

Redmond, daha önce Microsoft Office uygulamalarının veya diğer Windows uygulamalarının kullanıcı arayüzünde reklamlar yayınlamıştı.

Ağustos ayında şirket, Office 2021 müşterilerine Microsoft 365 Aile abonelikleri için reklamlar gösterdi ve 3 aylık Aile planı aboneliği için 28 dolardan fazla indirim yapıldı.

Aylar önce, Mart ayında Windows Insiders, bazı Microsoft ürünleri (Microsoft Editor dahil) için reklamlar görmeye başladı. Dosya Gezgini uygulamasında.

Dosya Gezgini, Redmond’un kullandığı 2016’da promosyon mesajlarına da enjekte edildi. OneDrive reklamlarını göster.

İki yıl önce, Windows 10 Wordpad uygulaması şunu gösterdi: Microsoft’un ücretsiz Office web uygulamalarını zorlayan reklamlar menü çubuğunda.

Microsoft da reklamını yaparken yakalandı Microsoft Edge web tarayıcısı Windows 10 Başlat Menüsünde, kullanıcılar rakip tarayıcıları aradığında.

Ne yazık ki, bu reklam testlerinden bazılarının istenmeyen sonuçları da oldu: Microsoft, Windows Başlat Menüsü’nü ve Görev Çubuğunu yanlışlıkla kırdı. Microsoft Teams reklamlarını test etme Windows Insider’da sistemler kurar.

Bugün erken saatlerde BleepingComputer ile iletişime geçtiğinde bir Microsoft sözcüsü yorum yapmak için müsait değildi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.