Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, Windows 11 22H2’de TLS anlaşması hatalarını düzeltir


Windows 11

Microsoft, KB5018496 önizleme toplu güncelleştirmesinin yayımlanmasıyla istemci ve sunucu platformlarında SSL/TLS anlaşması hatalarını tetikleyen bilinen bir sorunu gidermiştir.

Bu ayın 11 Ekim Salı günü Yaması sırasında yayınlanan Windows güvenlik güncellemelerinin neden olduğu sorun, şimdi Windows 11 22H2 sistemlerinde de düzeltildi.

Etkilenen Windows 11 cihazlarda kullanıcılar, sunucu bağlantılarında sorun yaşandığında uygulamalarda SEC_E_ILLEGAL_MESSAGE hataları görüyor.

“Bazı Güvenli Yuva Katmanı (SSL) ve Aktarım Katmanı Güvenliği (TLS) bağlantı türlerini etkileyebilecek bir sorunu ele alıyoruz. Bu bağlantılarda el sıkışma hataları olabilir,” Microsoft söz konusu.

“Geliştiriciler için, etkilenen bağlantıların bir veya daha fazla kayıt alması ve ardından tek bir giriş arabelleği içinde 5 bayttan küçük bir kısmi kayıt alması muhtemeldir.”

KB5018496 isteğe bağlı bir önizleme güncellemesi olduğundan, herhangi bir güvenlik düzeltmesi içermez ve otomatik olarak yüklenmeyecektir.

içine girerek cihazınıza yükleyebilirsiniz. Ayarlar > Windows güncellemetıklayarak ‘Güncellemeleri kontrol et,’ ve daha sonra indirmek ve yüklemek için isteğe bağlı önizlemeyi seçme.

Eski Windows sürümleri için bant dışı güncellemeler

Microsoft ayrıca, eski Windows sürümlerinde sorunu gidermek için bant dışı bağımsız paketler ve toplu güncelleştirmeler yayımladı:

 • Toplu güncellemeler:
  • Windows 11, 21H2 sürümü: KB5020387
  • Windows Sunucusu 2022: KB5020436
  • Windows 10, sürüm 20H2; Windows 10, 21H1 sürümü; Windows 10, sürüm 22H1; Windows 10 Enterprise LTSC 2021: KB5020435
  • Windows 10 Kurumsal LTSC 2019; Windows Sunucusu 2019: KB5020438
  • Windows 10 2016 LTSB; Windows Sunucusu 2016: KB5020439
  • Windows 10 2015 LTSB; KB5020440
 • Bağımsız Güncellemeler:

Bu güncellemeler Windows Update, Windows Update for Business veya Windows Server Update Services (WSUS) aracılığıyla yüklenemez.

Bunları yüklemek için indirmeniz gerekir Microsoft Update Kataloğu’ndan ve bunları WSUS ve Microsoft Endpoint Configuration Manager’a içe aktarın.

KB5018496 önizleme güncellemesine dahil olan düzeltmelerin ve iyileştirmelerin tam listesini bu belgede bulabilirsiniz. destek bülteni.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.