Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, Windows 11 22H2 Uzak Masaüstü sorunlarını araştırıyor


Windows 11

Microsoft, Windows 11 2022 Güncelleştirmesini yükledikten sonra Windows 11 sistemlerinde Uzak Masaüstü ile ilgili kullanıcı raporlarını araştırıyor.

Etkilenen yöneticiler ve ev kullanıcıları, Microsoft’un BT uzmanlarına yönelik Soru-Cevap topluluk platformu da dahil olmak üzere çeşitli çevrimiçi platformlarda deneyimlerini paylaşıyor.

Windows 11 22H2 özellik güncellemesinin yüklenmesi, Uzak Masaüstü istemcilerinin beklenmedik şekilde bağlanmamasına, rastgele bağlantılarının kesilmesine veya donmasına neden olur.

Bir Windows yöneticisi, “Windows 11 kullanan tüm Uzak Masaüstü Kullanıcılarımız, bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra Uzak Masaüstü’ne bağlanırken sorun yaşıyor. Yalnızca bağlanırken takılıyor” söz konusu Microsoft’un Topluluk sitesinde.

“Uzak Masaüstü istemcisinde, TCP bağlantısını denemeyip yalnızca UDP bağlantısını deneyen bir hata olduğunu tespit ettik. Güvenlik duvarımız üzerinden yalnızca 443 numaralı bağlantı noktası bağlantısına izin veriyoruz.”

“Windows 11 22H2, bir ağ geçidi aracılığıyla Uzak Masaüstü bağlantılarını kesiyor. Bana oldukça büyük bir sorun gibi görünüyor, bu da görünüşe göre bildirildi. Neden böyle bir şey piyasaya sürülmeden önce düzeltilmedi?” Başka kullanıcı tweetlendi.

“Windows 11’de birkaç istemcim var ve 22H2 güncellemesinden sonra RDS sunucularımızda oturum açamadılar. Güvenlik duvarı olmadan denedim, hiçbir şey değişmedi. Geri alma işleminden sonra sorun ortadan kalktı, tekrar oturum açabildiler. “Üçüncü bir söz konusu Microsoft Soru-Cevap’ta.

Windows 11 22H2’yi yükledikten sonra, diğerleri yaşadıklarını bildirdi uzak masaüstü sık bağlantı kesiliyor, uzak sanal masaüstü çalışmıyor, Uzak Masaüstü Hizmetleri hatalarıve Uzak Masaüstü yayınlanan uygulama sorunları.

Microsoft araştırıyor, resmi olmayan azaltma mevcut

Microsoft bu sorunu henüz resmi olarak kabul etmese de, bir Microsoft çalışanı sorunu bir haftadan daha uzun bir süre önce incelediklerini doğruladı.

“Sorunun Müşteri ile ilgili olduğunu anlıyorum, bu kesinlikle mantıklı. Tüm bu soruları, sorunu kendi tarafımda yeniden oluşturmaya çalışmak için soruyorum” diyorlar. söz konusu.

“Teşekkürler Jeff, yani UDP’nin Ağ Geçidinize doğru engellendiğini ve Windows7/8/10’unuz için çalıştığını ve W11 22h2 için çalışmadığını mı söylüyorsunuz?”

Redmond resmi azaltma önlemleri sağlayana kadar, Windows 2022 Güncellemesini geri alarak veya etkilenen istemcilerde UDP bağlantılarını devre dışı bırakarak sorunları çözebilirsiniz.

UDP bağlantılarını devre dışı bırakmak için, Kayıt Defteri Düzenleyicisi’ni kullanarak HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows NT\Terminal Services\Client adresine gitmeli, adında yeni bir DWORD girişi oluşturmalısınız. fClientDisableUDP 1 değeriyle ve cihazı yeniden başlatın.

Ayrıca, Grup İlkesi Düzenleyicisi aracılığıyla Bilgisayar Yapılandırması > Yönetim Şablonları > Windows Bileşenleri > Uzak Masaüstü Hizmetleri > Uzak Masaüstü Bağlantısı İstemcisi’nden “İstemcide UDP’yi Kapat” ilkesini de açabilirsiniz. Yeniden başlatma gerekmez.İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.