Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft ve Activision Blizzard: satın almayla ilgili en son haberler

Microsoft ve Activision Blizzard: satın almayla ilgili en son haberler

Microsoft duyurdu Activision Blizzard’ı 68.7 milyar dolara satın almayı planlıyor, Microsoft’u dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri yapacak bir anlaşma. Anlaşma ile, popüler oyun franchise’ları Görev çağrısı, savaş gemisi, aşırı izlemeve daha fazlası, Bethesda ve kendi Xbox Game Studios’unun yanı sıra Microsoft’un sürekli genişleyen stüdyo portföyünde yer alacak. Ayrıca anlaşmanın bir parçası olarak, yapımcıları King de dahil edilmiştir. şeker ezmek, Microsoft’un şirketi mobil alanda rekabet etmek için kullanabileceğini işaret ediyor. 2021’in başlarında Take-Two Interactive (2K, Private Division ve Rockstar Games gibi geliştiricileri barındırır) Zynga’yı 12,7 milyar dolara satın aldı.

Anlaşma gerçekleşmemiş olsa da, Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın alma niyeti, antitröst ve Microsoft’un Activision Blizzard’ın zehirli şirket kültürünü nasıl yönlendirebileceği ve ileriye doğru adil bir çalışma ortamını teşvik etmek için liderliğinin rolünde ayarlamalar yapabileceği konusunda soruları gündeme getiriyor. Son aylarda Activision Blizzard’a karşı yüksek profilli birkaç cinsel taciz iddiası gündeme geldi ve Temmuz 2021’de, California Adil İstihdam ve Konut Departmanı (DFEH), Activision Blizzard’a dava açtı “sürekli cinsel taciz” kültürünü teşvik ettiği için.

Microsoft’un mülkiyetindeki en büyük üçüncü taraf oyun stüdyolarından biriyle oyun dünyasının (iyi ve kötü yönlerde) nasıl değişebileceğini sorgulayan raporlarla, büyük satın almayla ilgili en son haberleri buradan size bildireceğiz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.