Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, tüm Xbox One konsollarını durdurdu

Microsoft, tüm Xbox One konsollarını durdurdu

Microsoft, tüm Xbox One konsollarının üretimini durdurdu. Yazılım devi, Xbox Series X lansmanından önce Xbox One X ve dijital Xbox One S’yi başlangıçta durdurdu, ardından 2020’nin sonunda Xbox One S’in üretimini sessizce durdurdu ve perakendecilerin kalan stoklarını satmasına izin verdi.

Xbox konsol ürün pazarlaması kıdemli direktörü Cindy Walker yaptığı açıklamada, “Xbox Series X / S üretimine odaklanmak için 2020’nin sonuna kadar tüm Xbox One konsollarının üretimini durdurduk” diyor. Sınır.

Microsoft’un onayı tıpkı bir Bloomberg rapor, Sony’nin PS4 üretimini 2021’in sonunda sonlandırmayı planladığını, ancak şirketin artık 2022’de yaklaşık bir milyon PS4 konsolu üreteceğini öne sürdü. Sony, PS4 üretiminin hem Microsoft’un hem de Sony’nin en yeni Xbox Series X ve PS5 konsolları.

299$’lık Xbox Serisi S.
Fotoğraf Vjeran Pavic / The Verge

Yine de Microsoft, 299 dolarlık Xbox Series S talebini karşılayabilecek gibi görünüyor. Yayınlandığı tarihte, Xbox Series S hem İngiltere’de Amazon’da hem de ABD’de Best Buy’da stokta bulunuyor. 2020’de Xbox Series X/S’nin piyasaya sürülmesinden hemen sonra konuşan Xbox şefi Phil Spencer, şunları söyledi: Sınır şirketin Series S’den daha fazla Xbox Series X konsol ürettiğini, ancak sonuçta Series S’nin daha düşük fiyat noktasının kazanacağını söyledi.

“Aslında S Serisinden daha fazlasını üretebiliriz. [chips] aynısı [chip] Spencer, X Serisini elimizden geldiğince uzaydan ölmek ”dedi. Bu, Microsoft’un Xbox One S’i yeni nesil konsolları lehine sessizce durdurma kararının yanı sıra, sabit Xbox Series S stokunu görmemizin temel bir nedenidir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.