Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft PowerToys, Outlook PDF önizlemesini bozuyor


Microsoft PowerToys, Outlook PDF önizlemesini bozuyor

Microsoft, şirketin PowerToys açık kaynaklı araç setinin de yüklü olduğu sistemlerde bazı Microsoft 365 müşterileri için Outlook PDF önizleme özelliğinin bozulabileceğini söylüyor.

Şirket, bir destek belgesinde “Outlook’ta, bir e-postadaki bir PDF ekini önizlemeye çalıştığınızda aşağıdaki hatayı görüyorsunuz: Bu dosyanın önizlemesi yapılamıyor çünkü bunun için yüklü bir önizleyici yok.”

Microsoft’a göre, bu hatanın görüntülenmesinin nedenlerinden biri, Microsoft PowerToys ile birlikte gelen PDF önizleme Dosya Gezgini eklentisidir.

Bu eklenti, Microsoft 365 için Outlook’taki PDF Önizleme ayarını geçersiz kılar. BleepingComputer’ın testlerinde, yüklemeden sonra eklenti varsayılan olarak açık konuma getirildi.

Sorunu azaltmak için, uygulamayı açıp sol kenar çubuğunda Dosya Gezgini Eklentileri’ni tıklatarak ve “PDF (.pdf) önizlemesini etkinleştir” seçeneğini devre dışı bırakarak PowerToys’ta PDF simgesi önizleme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz.

Outlook PDF önizleme hatası
Resim: Microsoft

Adobe Acrobat Reader tuhaflığı

Microsoft 365 için Outlook’ta PDF eki önizleme sorunlarına yol açabilecek başka bir sorun da Adobe Acrobat Reader’ın Outlook Masaüstü uygulamasından farklı bir bitlikte yüklenmesidir.

Örneğin, Outlook’un 64 bit sürümünü ve Adobe Acrobat Reader’ın 32 bit sürümünü yüklediniz.

Microsoft, “Adobe Acrobat Reader ve Outlook’un bit sürümünüz aynıysa, Sorun 2’ye gidin. Farklıysa, Adobe Acrobat Reader’ın geçerli sürümünü kaldırın” dedi.

“Git Tüm sürümler için Adobe Acrobat Reader DC Kurulumu. ve Adobe Acrobat Reader’ın doğru sürümünü edinmek için adımları doldurun.”

Acrobat Reader’ı indirirken, Outlook sürümünüzle eşleşen bir bitlik seçin. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Acrobat Reader yükleyicisini çalıştırın ve ekrandaki talimatları izleyin.

Ocak ayında Microsoft da Outlook arama sorunlarına neden olan bilinen bir sorunu düzeltti Windows 10 güvenlik güncellemelerini yükledikten sonra Kasım 2021’den beri piyasaya sürüldü.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.