Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, pencerelerinin dışında görüntülenen Windows 10 uygulamalarını düzeltir


Windows 10

Microsoft, Mart ayında isteğe bağlı önizleme toplu güncelleştirmelerini yükledikten sonra WebView2 kullanan Windows uygulamalarının İnternet içeriğini pencerelerinin dışında hatalı bir şekilde oluşturmasına neden olan yeni kabul edilen bir sorunu çözmüştür.

bu Web Görünümü2 kontrol, geliştiricilerin JavaScript, HTML ve CSS dahil olmak üzere Microsoft Edge web tarayıcısını kullanarak yerel uygulamalara web içeriği yerleştirmesine ve oluşturmasına olanak tanır.

Pencere Sağlığı panosuna eklenen yeni bir girişe göre, Mart ayındaki güvenlikle ilgili olmayan önizleme sürümlerinin yüklendiği sistemlerde “bazı uygulamalar içeriği yanlış veya uygulama penceresinin dışında görüntüleyebilir”.

Microsoft ayrıca, “Etkilenen uygulamalar, yerel olarak oluşturulan veya internetten indirilen içeriği oluşturmak için WebView2’yi kullanıyor.” açıklar.

Redmond mühendisleri, bilinen bu sorunu aşağıdakileri kullanarak ele aldı: Bilinen Sorun Geri Alma (KIR)Windows Update aracılığıyla sağlanan buggy güvenlikle ilgili olmayan düzeltmeleri geri alabilen bir Windows özelliği.

Şirket, düzeltmenin 24 saat içinde tüketici cihazlarına ve yönetilmeyen iş cihazlarına ulaşacağını söylese de, Windows cihazınızı yeniden başlatarak bu süreci hızlandırabilirsiniz.

Kurumsal sistemlerde sorunu çözmek için grup ilkeleri

Etkilenen platformlar arasında Windows istemci sürümleri (Windows 10 21H2, Windows 10 21H1 ve Windows 10 20H2) ve sunucu platformları (Windows Server 2022) bulunur.

Windows yöneticileri, Windows sürümleriyle eşleşen Grup İlkesini yükleyip yapılandırarak, etkilenen kuruluş tarafından yönetilen cihazlar için bu sorunu çözebilir:

İlkeleri yapılandırmak için gereken adım adım prosedürün tamamı şurada mevcuttur: Windows Sağlık kontrol paneli.

KIR Grup İlkelerinin nasıl dağıtılacağı ve yapılandırılacağı hakkında ayrıntılı bilgi şu adreste bulunabilir: Bilinen bir Sorun Geri Alma’yı dağıtmak için Grup İlkesi nasıl kullanılır? Destek sayfası.

KB5011543 Mart güvenlikle ilgili olmayan güncelleştirmeyle Microsoft, aşağıdakilere yol açan bir Bluetooth sorununu düzeltti: Windows 10 sistemleri mavi ölüm ekranlarıyla (BSOD’ler) çöküyor Ocak KB5009596 toplu güncelleştirmesini yükledikten sonra.

Şirket ayrıca bir erişim ihlali hatasını da ele aldı HTTP.sys web sunucusunun çalışmayı durdurmasına neden oluyor KB5011558 Mart isteğe bağlı önizleme toplu güncelleştirmesinin yayımlandığı bazı Windows Server 2022 aygıtlarında.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.