Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, Office 365 kullanıcılarının Teams kimlik avı mesajlarını bildirmesine izin verecek


Microsoft Ekipleri

Microsoft, Microsoft Teams kullanıcılarının, aldıkları tehlikeli mesajlar konusunda kuruluşlarının güvenlik ekibini uyarmalarına izin vermek için Office 365 için Microsoft Defender’ı güncelleme üzerinde çalışıyor.

Office 365 için Microsoft Defender (eski adıyla Office 365 Gelişmiş Tehdit Koruması veya Office 365 ATP), kuruluşları e-posta iletilerinden, bağlantılardan ve işbirliği araçlarından kaynaklanan kötü niyetli tehditlerden korur.

Bu geliştirme özelliği, yöneticilerin, kötü niyetli yükleri olan çalışanları hedefleyen veya onları kimlik avı web sitelerine yönlendirmeye çalışan potansiyel olarak tehlikeli mesajları filtrelemesine izin vermeyi amaçlar.

Microsoft, “Son kullanıcılar, şüpheli Microsoft Teams mesajlarını tıpkı e-postalarda olduğu gibi bir güvenlik tehdidi olarak bildirebilecekler – kuruluşun kendisini Microsoft Teams aracılığıyla saldırılardan korumasına yardımcı olmak için.” açıklar Microsoft 365 yol haritasında.

Redmond ayrıca, kullanıcıların raporlarına göre, kullanıcı tarafından bildirilen iletileri Kimlik Avı, İstenmeyen Posta (Önemsiz) vb. için ayrı sekmelerde kategorize etmek için Defender for Office 365’in Gönderimler deneyimini güncellemeye çalışıyor.

Yükseltilmiş gönderim özelliğinin önümüzdeki ay genel kullanıma sunulması beklenirken, yeni kullanıcı raporlama özelliği şu anda önizleme aşamasındadır ve büyük olasılıkla Ocak 2023’ün sonuna kadar dünya çapındaki masaüstü ve web istemcilerinde standart çoklu kiracılara sunulacaktır.

Office 365 güvenlik geliştirmeleri için son Defender

Office 365 için bu yeni Defender özellikleri, Temmuz 2021’de duyurulan iyileştirmeler üzerine inşa edilerek Microsoft Teams’in kimlik avı girişimlerini otomatik olarak engeller.

Microsoft bunu, kullanıcıları kötü niyetli URL tabanlı kimlik avı saldırılarından korumaya yardımcı olmak için Office 365 Güvenli Bağlantılar için Defender korumasını Teams iletişim platformuna genişleterek başardı.

Microsoft, “Office 365 için Defender’daki Güvenli Bağlantıların, kullanıcıların Microsoft Defender’ın en son istihbaratıyla korunmasını sağlamak için tıklama anında URL’leri taradığını” açıkladı.

Redmond da başladı Yerleşik Korumayı kullanıma sunma Tüm yeni ve mevcut kullanıcıların en azından temel düzeyde koruma almasını sağlamak için önerilen ayarları ve ilkeleri otomatik olarak etkinleştiren yeni bir özellik olan Defender for Office 365 Kasım 2021’de.

Yerleşik Koruma, kurumsal koruma kapsamındaki boşlukları giderir ve bir ihlal riskini önemli ölçüde azaltarak kuruluşun genel güvenlik duruşunu iyileştirmek için tasarlanmıştır.

Tüm Office 365 müşterilerini hedefleyen bu güvenlik yükseltmesini, kısa süre sonra, Ocak 2022’de aşağıdakilerin eklenmesi izledi: öncelikli kurumsal hesaplar için farklılaştırılmış koruma (yani, saldırganların en sık hedef aldığı, yönetici düzeyindeki yöneticiler gibi yüksek profilli çalışanların kritik hesapları).İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.