Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, lansmandan sonra Outlook’un çökmesine yönelik geçici çözümleri paylaşıyor


yüz avuç içi

Microsoft, Microsoft 365 için Outlook’un açıldıktan hemen sonra donmasına ve çökmesine neden olan bilinen bir sorunla ilgili müşteri raporlarını araştırıyor.

Redmond tarafından Perşembe günü yayınlanan yeni bir destek belgesine göre, bu Outlook masaüstü istemci çökmeleri otomatik olarak günlüğe kaydedilecek ve Event 1000 veya Event 1001 için Windows Event Viewer Uygulama Günlüğü kontrol edilerek onaylanabilir.

Bu hatadan etkilenen sistemlerde müşteriler, bu olay girişlerinin 0x000000000024074d hata ofsetleri ve 0x1328 hata işlem kimlikleri ile 0x01483052 özel durum kodlarını listelediğini görecektir.

“Outlook Desktop’ı başlattığınızda, profil yüklemeyi ve işlemeyi geçiyor, kısa bir süre açılıyor ve ardından yanıt vermiyor” Microsoft açıklar.

“Bu sorun, Office kimliği altındaki EmailAddress dizesi veri değeri boş olduğunda oluşur.”

Kimlik anahtarı Computer\HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Office\16.0\Common\Identity\Identities kayıt defteri yolu altında listelenmelidir, ancak Outlook açıldıktan hemen sonra kilitlendiğinde anahtar boştur.

Boş Outlook kimlik anahtarı
Çökmelere neden olan boş Outlook kimlik anahtarı (Microsoft)

Geçici çözüm mevcut

Microsoft, şu anda devam eden bu sorunu araştırdığını ve bir düzeltme bulunur bulunmaz destek makalesini güncelleyeceğini ekledi.

Şirket, “EmailAddress anahtarının neden düzgün ayarlanmadığını bilmiyoruz. Bu anahtarın Office uygulaması tarafından ayarlanması en iyisidir, bu nedenle önce en çok desteklenen seçeneklerin kullanılması tercih edilir” dedi. katma.

Bu bilinen sorun için bir çözüm üzerinde çalışırken, Microsoft etkilenen müşterilere çeşitli geçici çözümler sağlamıştır:

  • Office oturumunu kapatın ve ardından kimlik kayıt defteri ayarlarını yeniden doldurmak için Office’te tekrar oturum açın. Daha fazla bilgi için Office’te oturum açın.

  • Kimlik hâlâ düzgün ayarlanmıyorsa, Yardım, Desteğe Başvur ve Outlook’u aşağıdaki kayıt defteri anahtarını ayarlayarak yanıt vermeyi durdurmasını tetikleyen özellik yolunu kullanarak Uygulama İçi bilet gönderme seçeneğini kapatan Destek Tanılamayı kapatabilirsiniz ( daha fazla bilgi mevcut burada):

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\16.0\Outlook\Options\General]
    “DisableSupportDiagnostics”=dword:00000001

  • E-posta adresini, yukarıdaki sorun ayrıntılarında belirtilen kayıt defteri yolunda sorunu gören kullanıcının kimliğine manuel olarak ayarlamayı deneyebilirsiniz.

Microsoft ayrıca yakın zamanda Outlook e-posta istemcisinin çökmesine neden olan bir hatayı düzeltti Uber makbuz e-postalarını okurken veya tablo içeren diğer herhangi bir e-posta.

Redmond, kullanıcılar Outlook, Word, Excel ve PowerPoint’in Office uygulamaları çöküyor Kişi kartlarını görüntülerken veya bir kullanıcının adının veya fotoğrafının üzerine gelindiğinde.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.