Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, lansmandan sonra Outlook’un çökmesi için bir düzeltme yayınlıyor


Görünüm

Microsoft nihayet Ağustos ayından beri bilinen ve Microsoft 365 için Outlook’un açıldıktan hemen sonra donup çökmesine neden olan bir sorun için bir düzeltme yayınlıyor.

Microsoft, “Outlook Desktop’ı başlattığınızda, yükleme profilini ve işlemeyi geçiyor, kısa bir süre açılıyor ve ardından yanıt vermiyor” diye açıklıyor.

“Bu sorun, Office kimliği altındaki EmailAddress dizesi veri değeri boş olduğunda oluşur.”

11 Ağustos’ta yayınlanan bir destek belgesinde açıklandığı gibi, Outlook Masaüstü istemcisi çökmeleri, Windows Olay Görüntüleyicisi Uygulama Günlüğüne Olay 1000 veya Olay 1001 olarak otomatik olarak kaydedilir.

Etkilenen sistemlerde bu olay girişleri, 0x1328 hata veren işlem kimlikleri ve 0x000000000024074d hata ofsetleriyle 0x01483052 özel durum kodlarını listeler.

Bu hafta eklenen bir güncellemede şirket, bir düzeltmenin şu anda Mevcut ve Yarı Yıllık Kurumsal kanallarındaki kullanıcılara sunulduğunu ve diğer kanalların yakın gelecekte bunu alacağını açıkladı.

“Bu sorun, Geçerli Kanal Sürümü 2209 (Derleme 15629.20156) ve Altı Aylık Kurumsal Kanal (Önizleme) Sürüm 2208’de (Derleme 15601.20158) düzeltildi. Bu derlemeler diğer kanallara ulaştıkça düzeltmeler bunu takip edecektir,” Microsoft diyor.

Geçici çözümler de mevcuttur

Microsoft ayrıca, dağıtımın cihazlarına ulaşmasını bekleyen etkilenen müşterilere birkaç geçici çözüm sunuyor:

  • Office oturumunu kapatın ve ardından kimlik kayıt defteri ayarlarını yeniden doldurmak için Office’te tekrar oturum açın. Daha fazla bilgi için Office’te oturum açın.

  • Kimlik hâlâ düzgün ayarlanmıyorsa, Yardım, Desteğe Başvur ve Outlook’u aşağıdaki kayıt defteri anahtarını ayarlayarak yanıt vermeyi durdurmasını tetikleyen özellik yolunu kullanarak Uygulama İçi bilet gönderme seçeneğini kapatan Destek Tanılamayı kapatabilirsiniz ( daha fazla bilgi mevcut burada):

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\16.0\Outlook\Options\General]
    “DisableSupportDiagnostics”=dword:00000001

  • E-posta adresini, yukarıdaki sorun ayrıntılarında belirtilen kayıt defteri yolunda sorunu gören kullanıcının kimliğine manuel olarak ayarlamayı deneyebilirsiniz.

Redmond kısa süre önce, aşağıdaki gibi tablolar içeren e-postaları okurken Outlook e-posta istemcisinin çökmesine neden olan bir hatayı düzeltti. Uber makbuz e-postaları.

Ayrıca Outlook, Word, Excel ve PowerPoint kullanıcı raporlarından sonra Ağustos ayında bir Microsoft 365 güncellemesi aldı. Office uygulamaları çöküyor imleci bir kullanıcının adının veya fotoğrafının üzerine getirdiğinizde veya kişi kartlarını görüntülerken.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.