Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, KOBİ’ler için yeni uç nokta güvenlik çözümünü kullanıma sunuyor

Microsoft, KOBİ’ler için yeni uç nokta güvenlik çözümünü kullanıma sunuyor

Microsoft, Microsoft Defender for Business olarak bilinen küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ’ler) için yeni uç nokta güvenlik çözümünün genel kullanıma sunulduğunu söylüyor.

1 Mart’tan itibaren dünya genelindeki yeni ve mevcut Microsoft 365 İş Ekstra müşterilerine sunulmaya başlandı.

İş için Microsoft Defender 300’e kadar çalışanı olan şirketlerin Windows, macOS, iOS ve Android cihazlarının bulunduğu ortamlarda kötü amaçlı yazılım, kimlik avı ve fidye yazılımı dahil siber güvenlik tehditlerine karşı savunmalarına yardımcı olur.

Sihirbazla yönlendirilen bir kurulum aracılığıyla basitleştirilmiş istemci yapılandırması ile birlikte gelir ve önerilen tüm güvenlik ilkelerini kullanıma hazır sağlayarak, özel güvenlik ekipleri olmayan kuruluşlar tarafından bile kullanımı kolaylaştırır.

Kasım ayında Microsoft’un ilan edildi Microsoft Ignite 2021’deki bu yeni güvenlik çözümü, önceki yıl fidye yazılımı saldırılarında %300’lük bir artışa yanıt olarak %50’den fazlası KOBİ’leri doğrudan etkiliyorABD İç Güvenlik Bakanı Alejandro Mayorkas’a göre.

İş Savunucusu Aralık ayında dünya çapında önizleme olarak yayınlanmaya başladı Microsoft ayrıca, doğrudan Microsoft ve Microsoft İş Ortağı Bulut Çözümü Sağlayıcısı (CSP) kanallarından kullanıcı başına aylık 3 ABD Doları karşılığında bağımsız bir lisans olarak sunulacağını duyurduğunda.

Microsoft Defender for Business güvenlik paketiyle birlikte gelen temel özellikler şunları içerir:

  • Basitleştirilmiş dağıtım ve yönetim günümüzün gelişen tehdit ortamını ele alacak uzmanlığa sahip olmayan BT yöneticileri için.
  • Yeni nesil antivirüs koruması ve uç nokta algılama ve yanıt davranışsal izleme ile karmaşık saldırıları tespit etmek ve bunlara yanıt vermek için.
  • Otomatik araştırma ve düzeltme müşterilerin tehditlere hızlı tepki vermelerine yardımcı olmak için.
  • Tehdit ve güvenlik açığı yönetimi kullanıcıları yazılımdaki zayıflıklara ve yanlış yapılandırmalara karşı proaktif olarak uyarır.
  • Microsoft 365 Lighthouse entegrasyonu İş için Microsoft Defender ile BT hizmet sağlayıcılarının, gelen ek özelliklerle birlikte müşteriler arasındaki güvenlik olaylarını görüntülemesi için.

Defender for Business’ı Microsoft 365 İş Ekstra’nın bir parçası olarak edinebilirsiniz ve Endpoint P1 veya P2 için Microsoft Defender’dan cihaz ekleme veya çıkarma gerektirmez.

Microsoft, “Defender for Business, önümüzdeki birkaç hafta içinde mevcut Microsoft 365 Business Premium müşterilerine dağıtılacak. Herhangi bir işlem veya ek işlem gerekmiyor ve Microsoft 365 Defender portalında Endpoints bölümünde görünecek” dedi.

“Defender for Business, bağımsız bir çözüm olarak da sunulacak ve bu yıl içinde sunulacak. https://aka.ms/MDB-Önizleme

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.