Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, KOBİ’ler için kurumsal DDoS korumasını duyurdu


Microsoft

Microsoft bugün, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ’ler) özel olarak tasarlanmış yeni ve tam olarak yönetilen DDoS Protection korumalı başına ödemeli bir IP modeli olan Azure DDoS IP Protection’ın genel önizlemede kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Büyük ölçüde, büyük kuruluşların ve kuruluşların önemli ölçüde daha büyük kaynak dağıtımlarını savunmasına yardımcı olmak için tasarlanmış DDoS Ağ Koruması (önceden DDoS Koruma Standardı olarak biliniyordu) ile aynı yetenekleri sağlar.

Bu yeni SKU ile birlikte gelen temel yetenekler arasında L3/L4 otomatik saldırı algılama ve azaltma, ölçümler ve uyarılar, azaltma akış günlükleri ve müşteri uygulamalarına göre ayarlanmış politikalar yer alır.

Yeni SKU, Azure Güvenlik Duvarı Yöneticisi, Microsoft Sentinel ve Bulut entegrasyonu için Microsoft Defender ile birlikte gelir.

Kurumsal teklifin aksine, DDoS IP Protection, DDoS hızlı yanıt desteği, maliyet koruması ve WAF indirimleri için destek sağlamaz.

Azure Networking için Microsoft Kıdemli Ürün Müdürü Amir Dahan, “DDoS IP Protection SKU ile müşteriler artık bireysel genel IP adreslerinde DDoS korumasını etkinleştirme esnekliğine sahip” söz konusu.

“Koruması gereken birkaç genel IP adresine sahip KOBİ müşterileri, bu uygun maliyetli DDoS koruma seçeneğinden faydalanacak.”

DDoS IP Koruması
DDoS IP Koruması nasıl çalışır (Microsoft)

Dahan tarafından daha da vurgulandığı gibi, DDoS IP Koruması temel özelliklerin listesi şunları içerir:

  • Muazzam azaltma kapasitesi ve ölçeği: Azure’un küresel ağı tarafından desteklenen bulut ölçeğinde DDoS korumasıyla iş yüklerinizi en büyük ve en karmaşık saldırılara karşı koruyun.
  • Uyarlanabilir ayar: Uygulamanızın ölçeğine ve gerçek trafik düzenlerine göre ayarlanmış uyarlamalı ayar ile yanlış negatifleri en aza indirirken uygulamalarınızı ve kaynaklarınızı koruyun.
  • Saldırı analizleri, ölçümler ve günlük kaydı: DDoS saldırılarını gerçek zamanlıya yakın izleyin ve saldırı yaşam döngüsü, vektörler ve azaltma ile ilgili görünürlük ile saldırılara hızla yanıt verin.
  • Azure Güvenlik Duvarı Yöneticisi ile tümleştirme: Diğer ağ güvenliği hizmetlerinin yanı sıra ortamınız genelinde DDoS korumanızı merkezi olarak yönetin.
  • Microsoft Sentinel ve Bulut için Microsoft Defender ile entegrasyon: Microsoft Sentinel ile entegre zengin saldırı analitiği ve telemetri ile Microsoft Defender for Cloud tarafından sağlanan güvenlik uyarıları ve önerileriyle güvenlik duruşunuzu güçlendirin.

DDoS IP Koruması şurada önizlemede mevcuttur: bölgeleri seçve müşteriler bunu yalnızca kayıt olduktan sonra Genel IP Standardı SKU’sunda etkinleştirebilir.

SKU’yu Azure DDoS Koruması yapılandırma iş akışının bir parçası olarak Azure Önizleme Portalında yapılandırabilirsiniz.

IP Koruması için faturalandırma 1 Şubat 2023’ten itibaren geçerli olacaktır ve daha fazla fiyatlandırma bilgisini şu adreste bulabilirsiniz: Azure DDoS Koruması fiyatlandırma sayfası.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.