Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft, engellenen Windows oturumları için acil durum düzeltmesi yayınladı


Windows 11

Microsoft, Ağustos ayının sonlarında yayınlanan bir Windows 11 güncellemesinin, Windows 11 sürüm 21H2 çalıştıran sistemleri yeniden başlattıktan veya kapattıktan sonra müşterilerin yeni eklenen Microsoft Hesabı kullanıcılarıyla oturum açmasını engellediğini söylüyor.

“Kurduktan sonra KB5016691 ve Windows’ta yeni bir Microsoft hesabı kullanıcısı eklerseniz, ilk yeniden başlatma veya oturumu kapatma işleminden sonra kısa bir süre oturum açamayabilirsiniz. Sorun yalnızca yeni eklenen Microsoft hesabı kullanıcısını ve yalnızca ilk oturum açmayı etkiler.” Microsoft açıkladı.

“Bu sorun yalnızca bir Microsoft hesabı eklendikten sonra cihazları etkiler. Active Directory etki alanı kullanıcı hesaplarını veya Azure Active Directory hesaplarını etkilemez.”

Microsoft, bu sorunu şu yollarla çözdüğünü söylüyor: Bilinen Sorun Geri Alma (KIR)Windows Update aracılığıyla gönderilen hatalı Windows güvenlikle ilgili olmayan düzeltmeleri geri almak için tasarlanmış bir Windows özelliği.

Bir kez kullanıma sunulduktan sonra, KIR tarafından yayınlanan düzeltmeler genellikle bir gün içinde tüm tüketici ve yönetilmeyen iş cihazlarına ulaşır. Etkilenen kullanıcılar, etkilenen Windows cihazlarını yeniden başlattıktan sonra da düzeltmeyi alabilir.

Geçici bir çözüm olarak, bu sorunu yaşayanlar, bir süre sonra kendi kendine çözüleceği ve kullanıcıların beklendiği gibi oturum açmasına izin vereceği için kilit ekranının tekrar görünmesini bekleyebilir.

İşletmeler için kullanılabilen grup ilkeleri

BT yöneticisi olarak, bir KIR Grup Politikası etkilenen kurumsal yönetilen cihazlarda bu bilinen sorunu çözmek için.

“Özel Grup İlkesi, Bilgisayar Yapılandırması -> Yönetim Şablonları -> KB5016691 220722_051525 Bilinen Sorun Geri Alma -> Windows 11 (orijinal sürüm) bölümünde bulunabilir” Microsoft katma.

Windows 11, sürüm 21H2 için bu Geri Alma Grup İlkesini indirebilirsiniz, buradan.

Bilinen Sorunu Geri Alma’yı Grup İlkesi aracılığıyla dağıtmak için, hedeflemeniz gereken Windows sürümünü seçmek için Grup İlkesi Düzenleyicisini kullanarak etki alanı denetleyicinizdeki Yerel Bilgisayar İlkesi’ne veya Etki Alanı ilkesine gitmeniz gerekir.

KIR Grup İlkelerinin nasıl dağıtılacağı ve yapılandırılacağı hakkında ayrıntılı bilgi şurada bulunabilir: Microsoft’un destek web sitesi.

Temmuz ayında Microsoft, bir sorunu çözmek için Bilinen Sorun Geri Alma (KIR) aracılığıyla başka bir acil durum düzeltmesi yayınladı. Windows 11 başlat menüsünün arızalanmasına neden oluyor son güncellemeleri yükledikten sonra.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.