Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft Edge, daha az popüler sitelerde daha iyi güvenlik varsayılanları elde ediyor


Microsoft Kenarı

Microsoft, daha az popüler web sitelerini ziyaret ederken web tarayıcısının güvenlik varsayılanlarını iyileştirmek için önümüzdeki günlerde Microsoft Edge Kararlı Kanalı için yeni bir güncelleme yayınlıyor.

1040.1293.47 sürümünden başlayarak, ayarlarda “Web’de güvenliğinizi artırın” isteğe bağlı tarama modu etkinleştirildiğinde Edge “Temel” güvenlik düzeyine geçiş yapacaktır.

Bu mod açıldığında, tam zamanında (JIT) JavaScript derlemesini devre dışı bırakarak ve web’de ve bilinmeyen sitelerde gezinirken ekstra işletim sistemi korumaları sağlayarak bellekle ilgili güvenlik açıklarına karşı ek bir koruma katmanı sağlar.

En son kararlı sürüme güncelleme yapıldıktan sonra, “Temel” düzey, yalnızca daha az ziyaret ettiğiniz sitelere azaltıcı önlemler uygulamak için varsayılan olarak etkinleştirilecektir.

Microsoft, “Edge://settings/privacy’de web’de güvenliğinizi artırmaya yönelik iyileştirmeler, artık yeni varsayılan seçenek olarak Temel’i içeriyor,” diye açıklıyor.

“Bu seçenekle, Microsoft Edge daha az ziyaret edilen sitelere ek güvenlik koruması uygular. Bu özellik, web’deki en popüler siteler için kullanıcı deneyimini korur.”

Edge - Web'de güvenliğinizi artırın
Web iletişim kutusunda güvenliğinizi artırın (BleepingComputer)

Bu yeni kararlı sürümde Microsoft, İlk Çalıştırma Deneyimi sırasında cihazınıza web tarayıcısı yüklemeden Google Chrome’dan veri içe aktarmanıza da izin verecektir.

“Bu özellik, bir kullanıcının Microsoft Edge’in İlk Çalıştırma Deneyimi sırasında Google hesabına giriş yaparak Chrome verilerini getirmesine olanak tanır,” Microsoft diyor.

“Bu özellik, HideFirstRunExperience ilkesiyle İlk Çalıştırma Deneyimi devre dışı bırakılarak veya AutoImportAtFirstRun’u ‘DisabledAutoImport’ olarak ayarlayarak kapatılabilir.”

Her başlatmada diğer web tarayıcılarından veri içe aktarmanıza ve Edge’i birden çok sekmeli pencereleri kapatmadan önce onay isteyecek şekilde yapılandırmanıza olanak tanıyan yeni politikalar da mevcuttur.

Geçen hafta, Microsoft da ilan edildi Microsoft Edge kullanıcılarının, otomatik disk önbellek sıkıştırması için ek destek ve daha küçük disk ayak izi nedeniyle düşük disk alanına sahip sistemlerde performansın arttığını fark edeceklerini söyledi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.