Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Microsoft 365 sürüm 2206 güncelleştirmesi, uygulamaların çökmesi nedeniyle çekildi


Microsoft 365 ürün simgeleri

Kullanıcılar, bir kişi kartını görüntülerken veya bir kullanıcının adının veya fotoğrafının üzerine geldiğinde Office uygulamalarının kilitlendiğini bildirdikten sonra Microsoft, Microsoft 365 sürüm 2206 güncelleştirmesini geri çekti.

Hata ile tanıtıldı Aylık Enterprise Channel sürüm 2206 (derleme 15330.20298), Salı günü bir parçası olarak yayınlandı Microsoft’un Ağustos Yaması Salı.

Bir kullanıcının kişi kartını açmaya çalışırken veya e-postalarda, yorumlarda veya paylaşılan belgelerde adının/resmin üzerine gelindiğinde, uygulama 0xc0000005 ve 0xc0000374 istisna hatalarıyla çökecektir.

Reddit ve Microsoft Answers forumunda yer alan raporlara göre, bu yaygın bir sorundur ve Temmuz sonunda yayınlanan Enterprise kanalı 2205’e düşürmeye yönelik tek düzeltmeyle birlikte.

Microsoft Answers forumunda bir Microsoft 365, “Aylık Kurumsal Kanal’da Office 2206’ya yeni yükseltildi ve imleci bir e-postayı gönderenin resminin veya simgesinin üzerine getirdiğinizde, görünüm hemen çöküyor” dedi.

Microsoft sorunun farkındadır ve nedenini araştırmak için tanılama verilerini toplarken Microsoft 365 sürüm 2206’yı çektiklerini belirten MO412229 danışma belgesini yayımladı.

“Bunun tam olarak neden olduğunu araştırmaya devam ederken, düzeltmeyi hızlandırmak için bilinen son etkilenmemiş sürüme geri döndük ve ardından daha önce etkilenen bazı kullanıcılarla çözümü onayladık.” Bu çökmelerle ilgili Microsoft danışma belgesini okur.

Halihazırda 2206 sürümüne sahip olan Microsoft 365 kullanıcılarının bu sorunu azaltmak için 2205 sürümüne geri dönmeleri önerilir.

Yöneticiler, Microsoft 365 yönetim merkezi aracılığıyla veya aşağıdakileri kullanarak Microsoft 365 sürüm 2205’e geri dönebilir: bu talimatlar.

Microsoft dün bir kesinti yaşadı EMEA kullanıcılarının Microsoft 365 hizmetlerine bağlanmasını engelleyen bir Cisco Meraki Snort kuralından sonra.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.