Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Meta’nın VR fitness uygulaması Supernatural’ı satın alması FTC antitröst incelemesini aldı

Meta’nın VR fitness uygulaması Supernatural’ı satın alması FTC antitröst incelemesini aldı

ABD Federal Ticaret Komisyonu, Meta’nın popüler VR fitness uygulaması Supernatural’ı satın alma planına ilişkin derinlemesine bir antitröst soruşturması başlattı. Bilgi.

Soruşturma, antitröst düzenleyicilerinin, resmi olarak Facebook olarak bilinen şirketin yalnızca geleneksel sosyal medya satın alımlarını değil, VR girişimlerini ele geçirme konusundaki ilgisini incelemeye başladığı anlamına geliyor. Buna göre Bilgiler Josh Sisco, Meta’nın hit oyununun arkasındaki stüdyo için yaptığı anlaşma da dahil olmak üzere önceki beş sanal gerçeklik satın alımı Saber’ı yen, satın alma fiyatları çok düşük olduğu için hükümet tarafından incelenmedi. Raporda, “Ancak bu düzenleyiciler, durum hakkında bilgisi olan iki kişiye göre, 400 milyon dolarlık Supernatural anlaşmasını yavaşlatıyor” diyor.

Instagram ve WhatsApp’ın satın alımlarını sona erdirmek amacıyla Meta’ya aynı anda dava açan FTC’nin VR anlaşmasını değerlendirmek için hangi kriterleri kullandığı açık değil. VR, üçüncü tarafların Meta’nın çoğunluk pazar payına sahip olduğunu söylediği, çoğunlukla Quest 2 başlığının erken başarısı sayesinde, gelişmekte olan ancak hızlı büyüyen bir endüstridir. FTC sonunda Supernatural anlaşmasını onaylayabilirken, araştırma kararı Meta’nın platformundaki en sıcak VR girişimlerini hızlı bir şekilde satın alma oyun kitabının zaten sona eriyor olabileceğinin sinyallerini veriyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.