Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Meta’nın Sivil Haklar Denetim İlerlemesi’nin Ardından

Meta’nın Sivil Haklar Denetim İlerlemesi’nin Ardından

 • Platformlarımızda artan hakkaniyet, güvenlik ve saygınlığa doğru ilerleme taahhüdümüzün bir parçası olarak Sivil Haklar Denetimimizden gelen tavsiyeler hakkında bir ilerleme raporu yayınlıyoruz.
 • Bu rapor, Sivil Haklar Ekibi’nin marjinal topluluklar için korumaları artırma yolunun başlangıcını işaret ediyor.

Bugün, Sivil Haklar Ekibi kurulduktan sadece bir yıl sonra, Meta’nın Sivil Haklar Denetim Taahhütlerindeki İlerlemesi. Bu rapor, Sivil Haklar Ekibi’nin marjinal topluluklar için korumaları geliştirme yolunun başlangıcını işaret ediyor ve platformlarımızda artan hakkaniyet, güvenlik ve saygınlığa doğru ilerlemeye olan bağlılığımızı gösteriyor. Meta bu evrime ve uzun vadeli ilerlemesine kendini adamıştır.

Daha önce Facebook olarak bilinen Meta’ya Ocak 2021’de Sivil Haklar Ekibi’nin başkanı olarak katıldım ve birkaç hafta önce ekibim dokuz tam zamanlı çalışana ulaştı. Bu ekip, şirketin gönüllü olarak gerçekleştirilen denetim sonucunda oluşturulmuştur. Denetçiler iki yıl boyunca incelemelerini yaptılar ve Temmuz 2020’de nihai bir rapor yayınladılar.

Denetim, deneyimli bir sivil haklar ve sivil özgürlükler lideri olan Laura Murphy liderliğinde yedi önemli konu alanını kapsıyordu ve denetim anında Relman Colfax PLLC’nin sivil haklar avukatı ve ortağı Megan Cacace tarafından desteklendi.

Denetçiler 117 eylem ve öneriyi anlattılar. 65’i uygulandı ve tavsiyenin niteliği göz önüne alındığında 42’si devam ediyor veya devam ediyor. Sekizin fizibilitesini değerlendirmeye devam edeceğiz ve uygulanmayacak iki öneri var.

Denetim Önerilerini ve Eylemleri gösteren grafik
Not: Yukarıdaki sorun alanlarına ek olarak, Denetçiler belirli öneriler yerine gizlilikle ilgili sekiz odak alanını vurgulamıştır. Gizlilik konusundaki ilerlememiz bu raporun Bölüm VIII’inde ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Rapordan öne çıkan bazı önemli noktalar şunlardır:

 • Altyapı
  • Sivil Haklar Ekibi, altısı renkli olmak üzere dokuz tam zamanlı çalışana dönüştü. Uzmanlıkları oy hakları, göçmenlik, kolluk kuvvetleri ve ceza adaleti, teknoloji ürünleri ve politikası, nefret suçları, terörle mücadele ve ulusal güvenliği kapsamaktadır. Mevcut süreçlere katlandık ve yenilerini geliştirdik. Ekibimiz ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sivil haklar yasaları hakkında eğitim vermek için birden fazla iç eğitim sürmektedir.
  • Bu altyapı İnsan Hakları Ekibimiz ve yeni kurumsal insan hakları politikası, şirkete gömülü davranış kuralları.
 • ABD 2020 Seçimleri
  • Meta, dünya çapında 200’den fazla seçimden alınan dersleri uyguladı. Seçmen baskısı etrafında yeni ürünler ve politikalar oluşturduk, seçim müdahaleleri ile mücadele etmek için ekipler ve teknolojiler oluşturduk ve siyasi reklamları daha şeffaf hale geldik.
  • Meta ayrıca daha fazla Amerikalının oy kullanmak için kaydolmasına yardımcı oldu – Facebook, Instagram ve Messenger’da tahmini 4,5 milyon – ve seçmenlerin ihtiyaç duydukları bilgileri almasını kolaylaştırdı. Daha fazla bilgi için ABD 2020 seçim raporu.
 • İçerik Moderasyonu ve Zorlama
  • Şirket, şirket Koşullarıdır o örtülü ve örtülü tehditleri yasaklamak; bu saldırılar yakın bir zarar, sindirme veya ayrımcılık riski oluşturduğunda korunan özelliklerle ilgili kavramlara, fikirlere, uygulamalara, inançlara ve kurumlara yönelik nefret söylemi saldırılarını ele alan bir politika ekledi; istemsiz kamu figürleri için daha fazla koruma sağlamak için politikalarını geliştirdi; ve insanları brigading ve toplu tacizden korumaya yardımcı olacak bir politika benimsedi.
  • Meta, şiddet ve kışkırtma politikalarını da yeniden ele aldı – özellikle de devletin güç kullanımı tartışması etrafındaki ödenek. Bir devlet yetkilisi tarafından yayınlanan içeriği değerlendirmek için, halkın farkındalığının önemine karşı çevrimdışı zarara katkıda bulunma riskini tartan bir çerçeve geliştirdik.
 • Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık
  • Şirket, Geliştirilmiş kadınların ve az temsil edilen azınlıkların temsili iş gücümüzde ve Siyah ve Latinx liderleri de dahil olmak üzere yönetici düzeyinde ve daha üst düzey liderlik pozisyonlarında.
  • Meta ayrıca tedarikçileri ve satıcıları çeşitlendirdi ve geçen yıl taahhüt edilen 100 milyon doların neredeyse tamamını Siyahlara ait küçük ve orta ölçekli işletmelere, içerik üreticilere ve hayırlara hibe ve reklam kredisi olarak dağıttı.nprofits.
 • Reklam
  • Meta son duyurulan kararı reklamverenler için belirli reklam hedefleme seçeneklerini kaldırma. Gelecek yıldan itibaren, reklam satın alan şirketler, kuruluşlar ve diğer kuruluşlar sağlık, ırk veya etnik köken, siyasi ilişki, din veya cinsel yönelimle ilgili ilgi alanları gibi reklam hedefleme seçeneklerini seçemeyecek.
  • Meta ayrıca, araştırmacılara daha fazla erişim sağlamak için ABD merkezli pilot aracılığıyla da dahil olmak üzere insanların gizliliğini korurken araştırmacılar için daha fazla şeffaflık ve güvenli erişim verileri sağlamak için çalışmıştır. 1.65 milyon sosyal mesele, seçim ve siyasi reklamlar Seçim Günü’ne kadar olan üç aylık dönemde devam etti.
 • Vatandaşlık Hakları Göz önünde bulundurularak Ürünler İnşa Etmek
  • Sivil Haklar Ekibi, Meta teknolojilerinde Proje Yüksekliği adı verilen bir sivil haklar gözden geçirme süreci geliştirmeye başladı. Bu süreç, ürün ekiplerinin yeni ürün lansmanlarında sunulan potansiyel vatandaşlık hakları endişelerini değerlendirmeleri için bir analiz çerçevesi sağlayacaktır.
  • Sivil Haklar Ekibi, Sorumlu yapay zeka ekibi ve Meta’da yapay zekanın geliştirilmesi ve kullanımı konusunda diğer kişilerle iş birliğini yaparak beş temel sütun Sorumlu yapay zeka, Meta’nın yapay zekayı sorumlu bir şekilde oluşturma çabalarını özetledi.
  • Makine öğrenimi modelleri Meta’nın içerik denetleme çalışmalarında önemli bir araçtır ve her zaman teknolojilerimiz genelinde modellerin geliştirilmesini ve kullanımını geliştirmek için çalışıyoruz.
  • Meta, topluluğumuzun demografisini anlamıyorsak, gruplar arasında kullanıcı deneyimlerindeki olası farklılıkları çözemez. Sivil Haklar ve Sorumlu yapay zeka ekiplerimiz tarafından yönetilen şirket, kullanıcılarımızın deneyimlerinin ırklar arasında farklılık görüp etmediğini daha iyi anlamak ve gizliliklerini korumak için çalışıyor. Uzun vadeli hedefimiz, korunan tüm özellikler ve gruplarda insanların deneyimlerini daha iyi anlamaktır. Bu konuda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. burada.

Daha iyi bir şirket olmak için, sivil hakları her düzeyde nasıl güçlendirebileceğimize ve ilerletebileceğimize anlamlı bir şekilde katılmalıyız ve bu sektör lideri işi yapmaya kararlıyız.

tam rapor daha fazla bilgi için.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.