Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Meta, çalışanların ofise geri dönmeleri için bir COVID-19 güçlendiricisine sahip olmalarını gerektirecek

Meta, çalışanların ofise geri dönmeleri için bir COVID-19 güçlendiricisine sahip olmalarını gerektirecek

Facebook’un ana şirketi Meta, tarafından bildirildiği üzere, çalışanlarının ABD ofislerinden çalışabilmeleri için bir COVID-19 güçlendirici aşı yaptırmalarını gerektirecek. Wall Street Journal. Meta, ABD ofis çalışanlarının ofise döndüklerinde COVID-19’a karşı aşı olmaları gerektiğini zaten söylemişti, ancak Meta sözcüsü Tracy Clayton, 28 Mart’tan itibaren ayrıca bir güçlendirici aşı kanıtına ihtiyaç duyacaklarını doğruladı. Sınır. Şirket ayrıca, tam ofisinin yeniden açılmasını 28 Mart’a kadar erteleyerek, bu ayın sonu için daha önce belirlenmiş olan getiriyi geri itti.

Tüm Meta çalışanlarının 28 Mart’ta ofise dönmesi gerekmeyecek. Geri dönmek isteyenler, Aralık ayında ilk kez açıklanan bir politika olan dönüşlerini üç ila beş ay erteleyebilirler. Şirket ayrıca, çalışanların tam zamanlı olarak uzaktan çalışma talep etmelerine izin veriyor. Clayton, çalışanların ofise geri dönmek, geri dönüşlerini ertelemek veya tam zamanlı uzaktan çalışma talep etmek isteyip istemediklerine karar vermek için artık 14 Mart’a kadar zamanları olacağını söyledi.

Değişiklikler, ABD genelinde COVID-19 vaka sayılarının artması ve şirketleri ve kuruluşları yüz yüze toplantılar için planlarını değiştirmeye zorlamasıyla duyuruluyor. Artan vakalar, birçok şirketin fiziksel varlıklarını bu yılki CES’ten çekmesine neden oldu ve konferansın kendisi bir gün erken kapatıldı. Geçen hafta hem Grammy Ödülleri hem de Sundance Film Festivali değişiklikleri duyurdu; Grammy Ödülleri, kısmen omicron varyantıyla ilgili endişeler nedeniyle ertelenirken, Sundance, 2022 etkinliği için şahsen programlamayı iptal etti.

Diğer büyük teknoloji şirketleri de yakın zamanda ofislerini yeniden açma planlarını değiştirdi. Apple, Aralık ayında işe dönüşünü süresiz olarak erteledi ve daha önce belirlenen 1 Şubat’ta yeniden açılmasını geri çekti. Google, bugün 10 Ocak’a kadar ofis içi çalışmayı gönüllü olarak sürdürmeyi planlamıştı, ancak şirket, daha fazla ofise dönüş planları yapmak için 2022’ye kadar bekleyeceğini söyleyerek bunu Aralık ayında erteledi. Microsoft, Eylül ayında bir ofisin yeniden açılma tarihini tahmin etmekten vazgeçti ve Amazon, Ekim ayında, bireysel ekiplerin ofislere ne zaman döneceklerine karar vermelerine izin vereceğini duyurdu.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.