Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Marvel’s Eternals 12 Ocak’ta Disney Plus’a geliyor

Marvel’s Eternals 12 Ocak’ta Disney Plus’a geliyor

Marvel’ın büyük süper kahraman destanı Sonsuzluklar Disney, ilk kez 3 Kasım’da piyasaya sürüldükten yaklaşık iki ay sonra bugün yaptığı duyuruda, resmi olarak 12 Ocak’ta Disney Plus’ta yayınlanacağını duyurdu.

Sonsuzluklar Ayrıca, Disney Plus’ın diğer Marvel filmlerinde kullanıma sunulmaya başladığı IMAX’in Genişletilmiş En Boy Oranı formatında da yayınlanabilir olacaktır. Demir Adam, Avengers: Oyun Sonuve yakın zamanda piyasaya sürülen Shang-Chi ve On Yüzüğün Efsanesi, Kasım ayında. 12 Ocak tarihi zaten birkaç haftadır internette dolaşıyor, ancak bugün Disney’in akış sürümünün resmi onayını işaret ediyor.

Ocak sürümü Sonsuzluklar Ayrıca Disney için Mükemmel Marvel hayranları sonra aboneliklerini iptal önlemek için yerleştirilir Hawkeye daha sonra Aralık ayında sona ermektedir. Disney Plus, Ocak 2021’de orijinal Marvel içeriğini sunmaya başladığından beri, platformda büyük bir MCU sürümünden yoksun olan sadece bir ay (Mayıs) oldu.

Çeşit Eylül ayında Disney’in en az 45 günlük tiyatro münhasırlığı planladığını bildirdi. Sonsuzluklar ve diğer 2021 sonu filmleri, Son Düello, Batı Yakası Hikayesive Kralın Adamı. Animasyonlu Encanto, öte yandan, disney’in noel hafta sonu için aile dostu filmi akış platformuna taşımasına izin verebilecek en az 30 günlük bir garantiye sahiptir, ancak stüdyo henüz resmi bir akış tarihi açıklamamıştır.

Sonsuzluklar filmlerin geleneksel bir tiyatro sürümünden ücretli bir dijital ve disk yayın süresine, normal aylar süren döngü yerine sadece birkaç hafta içinde abonelik akışına ne kadar hızlı geçiş yaptığının en son örneğidir. Ayrıca, disney plus abonelik sayılarının disney için ne kadar önemli olduğunu, uzun vadeli bir iş stratejisi olarak, sinemadan akışa kadar filmlerin hızlı hızının sadece hızlanmaya devam edeceğini gösterebilecek bir strateji.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.