Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Ludwig’in canlı yayını, YouTube’a katıldıktan günler sonra telif hakkı uyarısıyla kesildi

Ludwig’in canlı yayını, YouTube’a katıldıktan günler sonra telif hakkı uyarısıyla kesildi

Ludwig Ahgren, YouTube için yaptığı büyük Twitch takibinden ayrıldıktan sadece üç gün sonra, platformdan askıya alındığını düşündüğü şeyle vuruldu. Bir rapora göre Kotaku, Ahgren, yayını sırasında diğer YouTube videolarını oynatıyordu, kötü şöhretli akılda kalıcı olana indiğinde Bebek Köpekbalığı şarkı. Kısa bir süre sonra yayını kapatıldı ve izleyicilerine – ve kendisine – YouTube’un telif hakkı politikalarını ihlal ettiği için yasaklandığı izlenimini verdi.

Ancak, Ahgren aslında bir telif hakkı grevi veya askıya alma ile vurulmadı. YouTube’un yaratıcı ve tüketici iletişimi başkanı Lauren Verrusio, “Ludwig askıya alınmadı” dedi. The Verge. “Content ID aracımız, hayranlarına canlı yayına geçerken lisanssız bir video oynatmasını aldı.”

Tüm olay sadece bir karışıklıktı. Verrusio, “Ludwig telif hakkıyla korunan materyali çalmayı bıraksaydı, canlı yayına gayet iyi devam edebilirdi.” dedi. “Ama arka tarafta ne gördüğünden emin değildi ve bunun bir uzaklaştırma olduğunu düşündü.”

Ludwig, ikincil kanalındaki bir videoda olaya değindi ve uyarıyı yasak olarak yorumladı. “Şirket efendilerinin sahibi olduğuna eminim. Bebek Köpekbalığı YouTube’da demir bir yumruğum var ve beni indirdiler.” Verrusio, YouTube’un platformun telif hakkı kurallarını açıklamak için Ahgren ile temas halinde olduğunu ve Ludwig’in bugün tekrar canlı yayına gitmeyi planladığını belirtiyor.

DMCA veya Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası, tüm video paylaşım ve canlı yayın platformlarında sorunlara neden oldu ve içerik üreticiler, telif hakkıyla korunan materyallere sahip olduğu için videoları bilmeden indirdi ve şeytanlaştırdı. Bu yılın başlarında Twitch, telif hakkıyla korunan müzik içeren eski videoları silmeyi kolaylaştıran bir araç sundu ve daha sonra DMCA şikayetlerine yanıt olarak bir telif hakkı grevi dalgası yayınladı. Twitch gibi YouTube da üç ihtar politikasıyla çalışır – üç telif hakkı ihlali tahakkuk eder ve kalıcı olarak yasaklanmış olursunuz. YouTube, DMCA’nın darbesini yumuşatmaya yardımcı olmak için içerik üreticilere içeriklerinin telif hakkıyla korunan materyal içerip içermediği konusunda bir şey söylemeye başladı. önce videoları yayınlanır.

Ludwig yeni yayın merkezini tanıdıkkça, hataları muhtemelen farkedilmeyecektir. Şu anda YouTube’da 2.19 milyon abonesi var ve Twitch’teki hayran kitlesinden geriye kalanlardan daha fazla bilgi almak zorunda.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.