Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

&LTmodel-viewer> web bileşeni

&LTmodel-viewer> web bileşeni

Bir web sitesine 3B modeller eklemek zordur. 3D modeller ideal olarak akıllı telefonlar, masaüstü ve hatta yeni başa takılan ekranlar dahil tüm tarayıcılarda duyarlı bir şekilde çalışabilen bir görüntüleyicide gösterilecektir. İzleyici, performans ve işleme kalitesi için aşamalı geliştirmeyi desteklemelidir. Daha eski, daha düşük güçlü akıllı telefonlardan artırılmış gerçekliği destekleyen daha yeni cihazlara kadar tüm cihazlarda kullanım durumlarını desteklemelidir. Güncel teknolojilerle güncel kalmalıdır. Performanslı ve erişilebilir olmalıdır. Ancak böyle bir görüntüleyici oluşturmak, özel 3B programlama becerileri gerektirir ve üçüncü taraf barındırma hizmeti kullanmak yerine kendi modellerini barındırmak isteyen web geliştiricileri için zor olabilir.

Buna yardımcı olmak için, &LTmodel-viewer> az önce piyasaya sürülen web bileşeni sürüm 1.1, modeli kendi sitenizde barındırırken bildirimsel olarak bir web sayfasına 3B model eklemenizi sağlar. Web bileşeni, duyarlı tasarımı ve bazı cihazlarda artırılmış gerçeklik gibi kullanım durumlarını destekler ve erişilebilirlik, işleme kalitesi ve etkileşim için özellikler içerir. Bileşenin amacı, altta yatan teknoloji ve platformları anlamadan web sitenize 3B modeller eklemenizi sağlamaktır.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.