Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Logitech’in yeni akış ışığı, Elgato’ya uygun fiyatlı ve kullanışlı bir alternatiftir

Logitech’in yeni akış ışığı, Elgato’ya uygun fiyatlı ve kullanışlı bir alternatiftir

Logitech’in Litra Glow’u, masanızda otururken sizi aydınlatmak için tasarlanmış küçük bir LED ışıktır. Öncelikle Twitch yayıncıları veya YouTubers gibi içerik oluşturucular düşünülerek tasarlanmıştır, ancak bir Zoom aramasında sizi akıllı hale getirmek için de aynı şekilde çalışmalıdır. Başka bir deyişle, Elgato’nun 129,99 $’lık Key Light Air’ine rakip gibi görünüyor, ancak daha uygun fiyatlı 59,99 $ (69 €) fiyat noktasında.

Aynı aksesuar değil. Litra Glow, büyük bir masa standına sahip olmak yerine, onu bir monitörün üzerinde dengelemek için küçük bir montaj parçası ile birlikte gelir. Key Light Air’in standından daha az çok yönlü olabilir gibi görünüyor, ancak masa dağınıklığını azaltmak istiyorsanız daha uygun olabilir. Güç, arkasındaki bir USB-C bağlantı noktası aracılığıyla sağlanır.

Işık bir monitöre monte edilebilir ve fiziksel donanım kontrollerine sahiptir.
Resim: Logitech

Hem parlaklık hem de renk sıcaklığı ayarlanabilir ve Litra Glow, farklı senaryolar için beş ön ayar ile birlikte gelir. Ayarları, ışığın arkasındaki kontroller kullanılarak ayarlanabilir veya Logitech’in G Hub yazılımı aracılığıyla kullanılabilen yazılım kontrolleri vardır. Burada özel ön ayarlar ayarlayabilir ve aynı anda birden fazla Litra Glow’u kontrol edebilirsiniz. Işık ayrıca Logitech’in mevcut herhangi bir makro düğmesiyle kontrol etmek üzere ayarlanabilen klavyeleri ve fareleriyle (elbette) bütünleşir.

Logitech, içerik oluşturucu pazarına büyük bir giriş yapıyor ve Litra Glow bunun en son kanıtı. Şirket, yıllardır klavye ve farelerin yanı sıra web kameraları da üretti, ancak daha yakın zamanda popüler Yeti ve Snowball USB mikrofonlarının yapımcıları olan Blue Microphones’un yanı sıra akış yazılımı üreten Streamlabs’ı satın aldı.

Litra Glow, bu aydan itibaren ABD, Kanada, Avustralya ve Avrupa’daki belirli ülkelerde satışa sunulacak.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.