Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

LG’nin ‘ilk oyun dizüstü bilgisayarı’ bir RTX 3080 ve 11. Nesil Intel CPU’ya sahip

LG’nin ‘ilk oyun dizüstü bilgisayarı’ bir RTX 3080 ve 11. Nesil Intel CPU’ya sahip

LG, “ilk oyun dizüstü bilgisayarı” olarak adlandırdığı UltraGear 17G90Q’yu duyurdu. 17 inçlik dizüstü bilgisayar, 11. Nesil Intel Tiger Lake H CPU ve Nvidia GeForce RTX 3080 Max-Q grafik kartının birleşiminden güç alıyor ve 32 GB’a kadar RAM ve 1 TB depolama alanıyla yapılandırılabiliyor.

Şirket, dizüstü bilgisayar üretmeye yabancı değil, ancak önceki modellerinin odak noktası, birinci sınıf bir oyun deneyimi sunmaktan ziyade genellikle ofis üretkenliğiydi. Örneğin, bu yılın başlarında incelediğimiz LG Gram 17, harika bir hafif iş makinesiydi, ancak etli özel bir GPU’nun olmaması, kesinlikle bir oyun makinesi olmadığı anlamına geliyordu.

HDMI ve Ethernet dahil olmak üzere makinenin arkasında dört bağlantı noktası gizlidir.
Resim: LG

LG, sitesinde Nvidia GPU’larla donatılmış iki dizüstü bilgisayar listeliyor, ancak her ikisi de daha düşük güçlü GTX 1650’ye sahip. Buna karşılık, yeni UltraGear 17G90Q’da bulunan RTX 3080, Nvidia’nın şu anda dizüstü bilgisayarlar için sunduğu en hızlı GPU’dur. Diğer özellikler arasında 300Hz yenileme hızına sahip 1080p IPS ekran, 93Wh pil, RGB klavye, güç düğmesinde parmak izi sensörü ve 1080p web kamerası yer alıyor. Kasası alüminyumdan yapılmıştır ve dizüstü bilgisayar çekici bir mor gri renkte gelir.

LG UltraGear 17G90Q oyun için tasarlanmış olsa da, yine de çok sayıda fiziksel bağlantı noktasıyla donatılmıştır. İki USB-C bağlantı noktası (bir USB 4 dahil), iki USB-A bağlantı noktası, bir kulaklık jakı, HDMI bağlantı noktası, Ethernet ve iyi bir ölçüm için bir microSD kart yuvası bile var. Şarj, özel bir DC girişi aracılığıyla gerçekleştirilir.

17G90Q için fiyatlandırma henüz açıklanmadı, ancak LG, 4 Ocak’ta CES’te daha fazla ayrıntı açıklayacağını söyledi. İlk olarak 2022’nin başlarından itibaren ABD ve Güney Kore’de piyasaya sürülecek.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.