Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

LG, yeni soundbar’ı ile sesleri size yukarıdan gönderiyor

LG, yeni soundbar’ı ile sesleri size yukarıdan gönderiyor

LG, net bir şekilde duyabilmeniz için diyaloğu hücreden ve kulaklarınızdan sektiren yeni bir yukarı çıkışlı merkez hoparlöre sahip yeni 9.1.5 kanallı Dolby Atmos ve DTS:X ses çubuğunu duyurdu. Ses çubuklarının genel olarak surround ses üretmesinin büyük bir parçası olan ateşleme sürücüleri olsa da – buradaki beşten biri – LG, ateşleme merkezinin dünyada bir ilk olduğunu iddia ediyor. Soundbar ayrıca, artık odanın yan duvarlarına ek olarak ses gönderebilen ve sesin sürükleyiciliğini artırabilen bir çift kablosuz arka hoparlör içerir.

Yeni yükselen merkez hoparlörün hala normal merkez ile aynı kanal olduğunu, ancak diyaloğun netliğini arttırdığını belirtmek önemlidir. Aynı şey arka hoparlör çiftinin iki ekstra yandan ateşlemeli sürücüsü için de geçerli; Soundbar’ın yan hoparlörleriyle aynı kanaldır. LG, AI Room Calibration’ın her hoparlörün zamanlamasını otomatik olarak yapılandırabileceğini ve her şeyi senkronize edebileceğini iddia ediyor.

Bu yeni LG ses çubuğu (model S95QR), arka hoparlörleri ve birlikte verilen kablosuz subwoofer topluca 810W güç çıkışına sahiptir. Hem Dolby Atmos hem de DTS:X ile LG S95QR, birinci sınıf bir ses çubuğu ve 7.1.4 kanallı LG SP11RA ses çubuğunun halefi olarak konumlandırılmıştır.

Ne yazık ki, yeni soundbar – önceki model gibi – HDR ile 4K 120Hz için geçişi hala desteklemiyor. Daha yeni bir 4K HDR TV’niz ve X Serisi veya PS5’iniz varsa oyun konsolunuzu doğrudan çubuğa takmak istemeyebilirsiniz. Yine de Değişken Yenileme Hızı (VRR) desteğinden yararlanmalısınız.

LG’nin 7.1.4 kanallı ses çubuğu yapılandırmasının görsel bir temsili. 9.1.5’e ulaşmak için, ses çubuğundan (ortada) üçüncü bir dalganın ateşlendiğini ve arka hoparlörlerden sol/sağ duvarlara doğru iki dalganın ateş ettiğini hayal edin.
Resim: LG

Soundbar ayrıca Otomatik Düşük Gecikme Modu’nu (ALLM) destekler ve Google Asistan, Alexa ve “diğer AI yardımcıları” ile akıllı cihazlar kullanılarak kontrol edilebilir. Eski LG SP11RA ses çubuğunun AirPlay 2 desteği vardı ve Siri kullanılarak kontrol edilebilirdi, ancak yeni ses çubuğunun da buna sahip olup olmadığı LG’nin basın açıklamasından net değil (ama umutluyuz).

LG ayrıca, geçtiğimiz sonbaharda piyasaya sürülen ve LG’nin İngiltere sayfasında bulunan Wowcast Wi-Fi ses donanım kilidi için destek olduğunu söylüyor. Wowcast, TV ile ses çubuğu arasında kablo çekmenin zor olacağı durumlar için ses çubuğunu kablosuz yapan bir cihazdır. TV’nizin arkasına monte edilir ve onunla ses çubuğu arasında bir HDMI eARC bağlantısı yayınlayabilir. LG, Wowcast’in ayrı olarak satılacağını söylüyor, bu nedenle yeni soundbar’ın yanı sıra ABD’de bir sürüm çıkmasını bekliyoruz.

LG, yeni LG S95QR için bir fiyat veya çıkış tarihi paylaşmadı. Soundbar, şirketin CES 2022 sanal standında duyurulan ve sergilenen ilk ürünleri arasında yer alacak.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.