Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Learn Erişilebilirlik Tanıtımı

Learn Erişilebilirlik Tanıtımı

Bugün, web.dev’deki kurs serimize yeni bir ekleme duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. Erişilebilirliği Öğrenin, tarafından yazılan yepyeni bir kurstur. Carie Balıkçı Bu, erişilebilir web siteleri ve web uygulamaları oluşturmak için gerekli temel bilgileri size gösterecektir.

Yedi modül bugün piyasaya sürülüyor ve geri kalanı 2022’nin sonuna kadar aşamalı lansmanları takip edecek.

Bunları istediğiniz sırayla okuyun ve bazı yeni en iyi uygulamaları keşfedeceğinizi umuyoruz. Erişilebilirlik uzmanlarımızla bile, sitelerimizi olabilecek en iyi hale getirmek için sürekli olarak yeni araçlar ve yeni teknikler öğreniyoruz. Erişilebilirlikle ilgili bazı en iyi uygulamalar, ele aldığınız engelliliğe göre farklılık gösterir. Kullanıcılarınızı anlamak ve size neye ihtiyaçları olduğunu söylediklerinde engelli insanları dinlemek önemlidir.

Learn Erişilebilirlik mevcut kurslarımıza katılıyor:

Görüşlerinize açığız. Bir GitHub sorunu açın ve sorularınızı veya endişelerinizi giderebilmemiz için mümkün olduğunca fazla bilgi verin.

Yakında, erişilebilirlik alanında çalışan çeşitli kişilerle bir dizi röportajımız da olacak. Görüşlerini okumak için bu alanı takip edin.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.