Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

LastPass, ihlal korkusunun ardından hiçbir parolanın ele geçirilmediğini söylüyor

LastPass, ihlal korkusunun ardından hiçbir parolanın ele geçirilmediğini söylüyor

LastPass, kullanıcıların yetkisiz oturum açma girişimleri konusunda bilgilendirildiklerini bildiren raporlarının ardından veri ihlaline dair bir kanıt olmadığını söylüyor. AppleInsider. Parola yöneticisi, hiçbir zaman güvenliğinin ihlal edilmediğini ve kullanıcıların hesaplarına kötü niyetli kişiler tarafından erişilmediğini iddia ediyor.

Raporlar kırpılmaya başladı Hacker Haberleri Bir LastPass kullanıcısı sorunu vurgulamak için bir gönderi oluşturduktan sonra forum. LastPass’in, ana şifresini kullanarak Brezilya’dan bir giriş denemesi konusunda kendisini uyardığını iddia ediyor. Diğer kullanıcılar, benzer bir şey yaşadıklarını belirterek gönderiye hızla yanıt verdi. Orijinal posterin (@technology_greg) bir tweet’te belirttiği gibi, bazıları Brezilya’dan gelen bir girişim konusunda uyarılırken, diğer girişimler farklı ülkelere kadar takip edildi. Bu, anlaşılır bir şekilde, bir ihlalin gerçekleştiğine dair endişeleri artırdı.

LogMeIn Global PR’ın kıdemli direktörü Nikolett Bacso-Albaum şunları söyledi: Sınır kullanıcıların aldığı uyarıların, kötü niyetli kişilerin üçüncü taraf hizmetlerin geçmişteki ihlallerinden (yani LastPass değil) kaynaklanan e-posta adreslerini ve şifreleri kullanarak LastPass hesaplarında oturum açmaya yönelik kötü niyetli girişimleri içeren “oldukça yaygın botla ilgili etkinliklerle” ilgili olduğunu.

Basco-Albaum, “Hesaplara başarıyla erişildiğine veya LastPass hizmetinin başka bir şekilde yetkisiz bir tarafça ele geçirildiğine dair herhangi bir belirtiye sahip olmadığımızı belirtmek önemlidir.” dedi. “Bu tür etkinlikleri düzenli olarak izliyoruz ve LastPass’in, kullanıcılarının ve verilerinin korunmasını ve güvenliğini sağlamak için tasarlanmış adımları atmaya devam edeceğiz.”

LastPass’in gerçekten güvenliği ihlal edilmemiş olsa bile, hesabınızda oturum açmadan önce kimliğinizi doğrulamak için dış kaynakları kullanan çok faktörlü kimlik doğrulama ile hesabınızı güçlendirmek yine de iyi bir fikirdir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.