Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Kullanıcı Verilerini CSV Dosyası Olarak Dışa Aktarma

Kullanıcı Verilerini CSV Dosyası Olarak Dışa Aktarma


WordPress kullanıcı verilerini bir CSV dosyasına aktarmak istiyor musunuz? Bazen yeni bir web sitesine eklemek veya diğer pazarlama kampanyalarında kullanmak için kullanıcı verilerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Varsayılan WordPress dışa aktarma araçları, kullanıcı hesaplarını dışa aktarmanıza izin vermez. Bu makalede, WordPress kullanıcı verilerini bir CSV dosyasına kolayca nasıl aktaracağınızı göstereceğiz.

WordPress Kullanıcı Verilerini  CSV Dosyasına Aktarma

Varsayılan WordPress dışa aktarma aracı kullanıcı hesaplarını içermez. İçe aktarma sırasında kullanıcı hesaplarını oluşturmanıza izin verir, yalnızca bu kullanıcılar içeriğe sahipse. Bu , bir e-ticaret mağazasındaki aboneler veya müşteriler gibi yazma ayrıcalığı olmayan kullanıcı rollerini hariç tutar .

Bir WordPress web sitesini taşıyorsanız , kullanıcı verileri zaten WordPress veritabanı yedeklemenize dahil edilecektir . Sadece tüm kullanıcı verilerini değil, kullanıcı verilerini taşımak istediyseniz ne olur?

Birçok işletme ve site sahibi, kullanıcı verilerini CRM platformlarında , e-posta listelerinde veya diğer pazarlama kampanyalarında kullanmak isteyebilir .

Bu, kullanıcı verilerini bir CSV dosyasında kolayca dışa aktarmak için bir araca ihtiyacınız olacak. Bunlar, her kullanıcı veri alanının virgülle ayrıldığı düz metin dosyalarıdır. CSV dosyaları Google E-Tablolar, Microsoft Excel vb. Gibi bir e-tablo yazılımında açılabilir.

Bu, WordPress kullanıcı verilerini bir CSV dosyasına kolayca nasıl aktaracağımıza bakalım.

WordPress Kullanıcı Verilerini CSV Dosyasına Aktarma

Yapmanız gereken ilk şey, İhracat Kullanıcılarını CSV eklentisine yüklemek ve etkinleştirmektir . 

Etkinleştirme sonrasında, eklenti ayarlarını yapılandırmak için Kullanıcılar »CSV sayfasına Kullanıcıları Gönder sayfasını ziyaret etmeniz gerekir .

 

Dışa aktarmak istediğiniz kullanıcı rolünü seçin veya ‘Her rol’ seçeneğini belirleyin. Eklenti, yalnızca o dönem arasında katılan kullanıcıları indirmek için bir tarih aralığı seçmenize izin verir.

Bitirdikten sonra devam etmek için dışa aktar düğmesine tıklayın.

Eklenti, kullanıcı verilerini içeren bir CSV dosyası hazırlayacak ve indirme olarak size gönderecektir. İndirildikten sonra, bu dosyayı bir elektronik tablo programında açabilir veya başka programlara aktarabilirsiniz.

Tüm bunlar, bu yazının WordPress kullanıcı verilerini bir CSV dosyasına aktarmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.