Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

kullanıcı arabirimi fonu

kullanıcı arabirimi fonu

Chrome, kullanıcı arayüzü ekosistemini desteklemek için bir fon başlattı. Bu fonu, tasarım araçları, CSS ve HTML üzerinde çalışan kişilere hibe sağlamak için tasarladık.

Web üzerinde çalışan hepimiz, spesifikasyonlar, araçlar, demolar, öğreticiler ve çoklu doldurmalar oluşturan kişilerin çalışmalarından düzenli olarak yararlanırız. Bu kaynakların çoğu, ücretsiz olarak sağlanan ve desteklenen yan projelerdir. Birisi bir ihtiyaç gördüğü, onu karşılamak için bir şey yarattığı ve ardından bunu ekosistemin geri kalanıyla paylaştığı için varlar.

Bu çalışmayı tanımak ve desteklemek ve CSS ekosistemine yatırım yapmak istiyoruz. İnsanların bu projelere zaman ayırmasını ve web için daha fazla değer yaratmasını sağlamaktan heyecan duyuyoruz.

Ne tür projeler başvurabilir? #

Aşağıdaki fikirler, bu fon için aday olabilecek proje türlerinin örnekleridir. Ancak, fikirlerinizi duymaya hevesliyiz.

Açık kullanıcı arayüzü çalışması #

Araştırma projeleri tasarlayın, örneğin tarih aralığı bileşenini veya ilgilendiğiniz başka bir bileşeni araştırarak, yeni teklif.

Şartname yazarları #

Spesifikasyonların yazılmasına daha fazla kişinin dahil olmasına yardımcı olmak istiyoruz. Finansmana ek olarak, doğru bağlantıları kurmanıza ve deneyimli şartname editörleriyle çalışmanıza yardımcı olabiliriz.

Erişilebilirlik çalışması ve araştırması #

Open UI ve yeni CSS mizanpaj teknikleri üzerindeki çalışmalar, çözülebilmeleri için araştırma ve test gerektiren erişilebilirlik sorunlarını gündeme getiriyor. Örneğin, toggle gibi bir modelin etkisinin araştırılması.

Yeni tekliflerin gerçek kullanıcılarla yapılan sağlam araştırmalarla desteklenmesini sağlamak için erişilebilirlik topluluğunu dahil eden projelerle ilgileniriz.

Polyfills, araçlar ve demolar #

Bir API’nin daha fazla tarayıcıda kullanılmasını sağlayacak bir çoklu doldurma üzerinde mi çalışıyorsunuz? Sass ve PostCSS gibi araçlarla ilgileniyor musunuz? Bazı yeni veya deneysel API’lerin olanaklarını açıkça gösterecek gelişmiş bir demo fikriniz var mı? Figma için bir eklentiye ne dersiniz? Tüm bunlar ve daha fazlası, hibe için harika bir aday olabilir.

Kilit alanlardaki sorunları çözme #

Geliştiricilerin kullanıcı arabirimi hedeflerini gerçekleştirmekte zorlandıkları birkaç önemli yer vardır. Bunlardan bazıları:

  • kaydırma
  • Form öğeleri
  • Değiştir
  • Mobil düzen ve kullanıcı arabirimi öğeleri
  • Genel yerleşim düzeni – örneğin bölgeler

Bu kilit alanların etrafındaki projeler ilgi çekici olacaktır. O projenin şekli size kalmış. Saf bir araştırma projesi, tasarım fikirleri, spesifikasyon geliştirme olabilir. Bu alanlarda sağlam fikirleri olan insanlar için finansman ve ayrıca bağlantılar sağlayabiliriz.

Kimler başvurabilir? #

Açık Kolektif bir hesaba ihtiyacınız var. Sahip olduğunuz bir projeye başvurabilir veya desteği hak ettiğini düşündüğünüz bir projeyi aday gösterebilirsiniz. Projenin sahibi siz değilseniz, önerdiğiniz gibi bir değişikliği kabul edeceklerine dair temel koruyuculardan birinin onayını almanız gerekir.

Başvurular nasıl değerlendirilecek? #

Proje sahibi sarah drasner Ve Nicole Sullivan, bir projenin uygunluğuna karar vermek için o alandaki uzmanlarla birlikte çalışarak fikri değerlendirirler. Çalışmanın potansiyel etkisine dayalı olarak fikirleri değerlendirecekler. Bu nedenle, teklifinizi yaparken standartlar, araçlar, tasarım veya erişilebilirlik üzerinde nasıl bir etkisi olacağını gösterin.

Nasıl uygularım? #

Bu bir hareketli fondur, bu nedenle başvurular için son tarih yoktur.

Halihazırda yoksa, projeyi açıklayan bir GitHub sorunu veya belgesi oluşturun. Teklifiniz mevcut bir projeye bir ek ise, o zaman bir sorun, temel bakım sağlayıcıların ilgisini göstermenize olanak tanır.

Yeni fikirler ve araştırma önerileri için, projeyi, alana olan ilginizi ve deneyiminizi ve bu projenin CSS ekosistemi üzerinde yaratabileceğine inandığınız etkiyi açıklayan bir belge oluşturun.

formu doldurun İlk başvurunuzu yapmak için.

Başvurduktan sonra, belki başlangıçta fikri tartışmak ve bir karar vermeden önce daha fazla bilgi edinmek için sizinle iletişime geçeceğiz. Fikirlerinizi okumaktan ve CSS ekosistemini iyileştirmenin bir parçası olmanıza yardımcı olmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Resim kredisi #WOCinTech.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.