Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Kitap İncelemesi: Corey Croft’tan Furies

Bu her şeyi içeren bir kitap; dostluk, aşk, şiddet ve uyuşturucu. Öfkeliler Corey Croft, bir grup Fury arkadaşının hikayesini anlatıyor. Lisenin son yıllarında bir dizi zor kararla karşı karşıya kalırlar. Sadece bir yıl daha yapmaları ile ilgili; önlerinde olasılıklar dünyası açıldığında, sırada ne olduğunu bulmakla ilgilidir. Yoksa yaparlar mı? Ama hepsinden öte, insanın kendisiyle hesaplaşmasının farklı yolları hakkında bir hikaye.

90’ların uyuşturucu patlamasının ortasında geçen anlatı, zamanın ruhunu aslına uygun olarak özetliyor. Olay örgüsü, okuyucuyu zaman içinde eğlenceli bir yolculuğa çıkaran o döneme özgü kültürel referansları sızdırıyor. Fury şehri her şeyin gerçekleştiği yerdir. Bu, diğerlerinden farklı olmayan, sosyal ve ırksal ayrımların havayı doldurduğu bir şehir. Ot kokusu da öyle. Corey Croft sizi bazı karanlık sokaklara götüren ve kapalı kapılar ardında nelerin gizlendiğini gösteren mükemmel bir orta sınıf yaşam düzeninin ötesine taşıyor. Öfkeliler tamamen mücadele biçimleri ve hayatın size sunduklarına uyum sağlama ile ilgilidir. Ve öfkeliler bir yumruğu nasıl geri atacaklarını kesinlikle biliyorlar. Ancak vahşi doğalarının daha yumuşak bir yanı da vardır – ergenliklerinde devam eden bir çocukluk saflığı.

Merkezinde Cava, Sally ve Luc üçlüsünün yer aldığı, renkli bir karakter kadrosu şehri canlandırıyor ve etraflarında dinamik bir anlatı sağlayacak dalgalı bir karakter dalgası var. Stereotiplerin ötesine geçen Corey Croft, çok boyutlu karakterleri inandırıcı geçmiş hikayelerle özetlemeyi garanti ediyor. Roman, psikolojik ve sosyolojik perspektif arasındaki savaş alanını ortaya koyuyor. Birey kendi kaderini çevresel etkinin zararına mı belirliyor, yoksa tam tersine, bireyin sonucunu toplumsal mı dikte ediyor? Bu, çözülmemiş asırlık bir sorudur. Öfkeliler ancak örnek bir şekilde tasvir edilmiştir.

Her şeyi hesaba katarak, Öfkeliler biraz hassasiyet ve özenle serpilmiş cesur bir parçadır – bir arkadaşa, aile üyesine veya sevgiliye özen gösterin. Kesin olan bir şey var ki, kitabın sayfaları, yelpazenin karşıt uçlarında tutku ve güçlü duygularla dolu. Yazar en büyük başarıya ulaşır – okuyucuyu harekete geçirmek. Corey Croft’un ilahisine katılmamak elde değil: FURY! – BİZ!

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.