Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Kickstarter kitlesel fonlama için açık kaynaklı bir blockchain protokolü oluşturuyor

Kickstarter kitlesel fonlama için açık kaynaklı bir blockchain protokolü oluşturuyor

Kickstarter, teknolojisinin temellerinde bazı büyük değişiklikler olduğunu duyuruyor. Şirket Çarşamba günü yayınlanan bir Kickstarter blog gönderisine göre, “Kickstarter’ın temel işlevselliğinin merkezi olmayan bir sürümünü oluşturacak açık kaynaklı bir protokolün” geliştirilmesini destekleyeceğini söyledi. Şirket, protokolün halka açık bir blockchain’de yaşayacağını ve “Kickstarter rakipleri bile” olan herkesin bunu inşa etmesini veya kullanmasını sağlayacağını söylüyor.

Şirket, protokolün geliştirilmesine bağımsız bir kuruluşun başlayacağını ve Kickstarter’ın bu gruba fon sağlayacağını, bir kurul atayacağını ve protokolün ilk müşterilerinden biri olacağını söylüyor. Aynı zamanda “protokol yönetişiminin gelişimini” denetleyen bir “bağımsız yönetişim laboratuvarı” yapıyor. Protokol, daha çevre dostu hisse kanıtı sistemini kullanan açık kaynaklı bir blockchain olan Celo üzerine inşa edilecek.

Protokol yapan yeni şirketin bir adı yok. Bloomberg, ayrıca Kickstarter’ın sitesini 2022’de protokole taşımayı beklediğini bildiriyor. Kickstarter, değişikliğin şirketin iş modelini etkileyip etkilemeyeceğiyle ilgili yorum talebine hemen yanıt vermedi, ancak blogunda “bir kullanıcı olarak, aşina olduğunuz Kickstarter deneyiminin aynı kalacağını” söyledi.

Kickstarter’ın çabaları, Twitter’ın Bluesky merkezi olmayan sosyal ağ standardıyla başlattığına biraz benziyor. Aralık 2019’da duyurulmasına rağmen, Ağustos ayında bir proje liderini işe alarak hala yeni aşamalarında.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.