Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Kelime! ve Wardle, ilgisiz bir uygulamanın popülerlik artışından elde edilen geliri bağışlamak için bir araya geldi

Kelime!  ve Wardle, ilgisiz bir uygulamanın popülerlik artışından elde edilen geliri bağışlamak için bir araya geldi

kelime ücretsiz bir tarayıcı oyunudur ve yalnızca bir tarayıcı oyunudur – eşlik eden uygulamaları yoktur, neredeyse her şeyin bir uygulamasının olduğu bir zamanda bazı kişilerin (ne yazık ki ben dahil) fark etmeyebileceği bir şey.

Bu sahte için bolca yer bırakır kelime kelime bulmaca oyununun popülaritesindeki ani yükselişten kurtulmak için uygulama mağazalarını kalabalıklaştırmak için uygulamalar. Ama tesadüfen adında bir uygulama var Kelime! bu bir klon değil – aslında tarayıcı oyununun kendisinden önce vardı. Bu nedenle geliştiricisi, tarayıcı tabanlı yazılımın arkasındaki akılla birlikte çalışıyor. kelime, Josh Wardle, bir rapora göre, tesadüfi başarısını geri vermek için bir fırsat olarak kullanmak için Oyun Noktası.

Hikaye ortaya çıktı Twitter’da bir konu, ile Kelime! uygulama geliştiricisi Steven Cravotta, kodlama projesinin oluşturulmasından beş yıl sonra nasıl patladığını ayrıntılarıyla anlatıyor, bilmeden devam ediyor kelimeceket kuyrukları. adlı bir iOS uygulaması geliştirdi. Kelime! 2017’de kodlama becerilerini tazelemek için ve yaklaşık 100.000 indirilmesine rağmen, daha önce yaptığı oyun kadar başarılı değildi. Kafes, bu nedenle Cravotta, uygulamayı güncellemeyi ve tanıtmayı durdurmaya karar verdi.

Cravotta için indirmeler diyor Kelime! günde bir ila ikiye yavaşladı, ancak tarayıcı tabanlı kelime havalanmaya başladı, uygulaması da öyle. Uygulama, tarayıcı tabanlı bir uygulama için yanlış anlayan kafası karışık kullanıcılardan olsa da, tek bir haftada 200.000 indirme gerçekleştirdi. kelime. Cravotta uzandı kelime uygulama geliştiricisi Josh Wardle ve uygulamasından elde edilen geliri hayır kurumuna bağışlama planlarını ona bildirin – Wardle bu hareketi kabul etmek için kendi tweetini gönderdi.

Cravotta daha sonra kendisinin ve Wardle’ın kazandıkları parayı bağışlamaya karar verdiklerini doğruladı. Kelime! Oakland, California’daki gençlere ders vermeye ve rehberlik etmeye yönelik bir yardım kuruluşu olan BoostOakland’a. Ne zaman Sınır Cravotta’ya ulaştı, bize şu ana kadar 2.000 dolardan biraz fazla topladığını ve kazandığı toplam tutarı bu ayın sonunda bağışlayacağını söyledi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.