Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Julian Assange ABD’ye iade edilebilir, İngiltere Yüksek Mahkemesi’ne hükmedildi

Julian Assange ABD’ye iade edilebilir, İngiltere Yüksek Mahkemesi’ne hükmedildi

İngiltere Yüksek Mahkemesi Julian Assange’ın ABD’ye iadesini onayladı. Karar, İngiltere’deki bir alt mahkemenin ABD’de hapis cezasının Assange’ın akıl sağlığı için bir tehdit olduğu ve intihar riskini artırdığı gerekçesiyle iadeyi engelleyen kararını geri alıyor.

ABD hükümeti şimdi İngiliz yargıçlara bir dizi güvence sunarak bu karara başarıyla itiraz etti. Bunlar arasında Assange’ın duruşma öncesi veya suçlu bulunması halinde (“kendisini bu tür gözaltı koşullarına karşı sorumlu kılan herhangi bir gelecek eylemi gerçekleştirmediği sürece” “süpermax” yüksek güvenlikli bir hapishanede tutulmayacağı ve ABD’nin Assange’ın isterse ana vatanı Avustralya’da herhangi bir nihai cezaya çarptırılmasına izin vereceğine dair güvenceler yer alıyor.

Bildirdiği gibi Gökyüzü Haberleri, Assange’ın nişanlısı Stella Moris: “Bu karara mümkün olan en erken zamanda itiraz edeceğiz.” Moris, kararın “adaletin ağır bir düşüklüğü” olduğunu söyledi.

Moris, bu yılın başlarında CIA ve Trump yönetiminin 2017’de Assange’ı kaçırma veya suikast olasılığını araştırdığına dair haberlere atıfta bulunarak, “Julian’ı öldürmeyi planlayan ülkeye iade etmek nasıl adil olabilir, nasıl doğru olabilir, nasıl mümkün olabilir?” dedi.

Assange, ABD’li savcılar tarafından 17 casusluk suçlaması ve bir bilgisayar kötüye kullanımı suçlaması da dahil olmak üzere 18 suçlamayla suçlanıyor. WikiLeaks’te gizli askeri ve diplomatik belgeler yayınlamak için Amerikan askeri bilgisayarlarını hackleme komplo kurmakla suçlanıyor. Suçlamalar en fazla 175 yıl hapis cezasına çarptırılmasına karşın, ABD hükümeti gerçek cezanın dört ila altı yıl arasında olacağını iddia ediyor.

WikiLeaks tarafından yayınlanan belgeler, ABD’nin Afganistan ve Irak savaşlarındaki yanlışlarını ortaya çıkardı. Bunlar arasında, Bağdat’taki ABD’li helikopter pilotlarının aralarında iki Reuters gazetecisinin de bulunduğu bir grup sivili öldürdüğünü gösteren sözde “Teminat Cinayeti” videosu da yer alıyor.

Aralarında Sınır Tanımayan Gazeteciler ve Uluslararası Af Örgütü’nün de bulunduğu gruplar, Assange’ın çalışmalarının meşru gazetecilik olduğunu söyleyerek ABD’yi Assange hakkındaki suçlamaları düşürmeye çağırdı.

Af Örgütü, “Julian Assange’ın Wikileaks ile yaptığı çalışmaların bir parçası olarak ifşa edilen belgeleri yayınlaması, bu faaliyet araştırmacı gazetecilerin profesyonel sıfatlarıyla düzenli olarak üstlendikleri davranışları yansıttığı için cezalandırılmamalıdır,” diyor. “Julian Assange’ın bu suçlamalarla yargılanması, ifade özgürlüğü hakkı üzerinde tüyler ürpertici bir etki yaratabilir ve gazetecileri kovuşturma korkusundan otosansüre yönlendirebilir.”

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.