Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Joseph Gordon-Levitt’i yeni TV şovu teaser’ında eski Uber CEO’su Travis Kalanick olarak izleyin

Joseph Gordon-Levitt’i yeni TV şovu teaser’ında eski Uber CEO’su Travis Kalanick olarak izleyin

Joseph Gordon-Levitt pompalanıyor. Aslında, o süper pompalanmış27 Şubat 2022’de başlayacak olan Showtime’ın sınırlı bir dizisinde eski Uber CEO’su Travis Kalanick’in rolünü üstleniyor ve ulaşım girişiminin kaotik yükselişini çizecek.

Gösterinin adı süper pompalı aynı adlı en çok satan kurgu olmayan kitaptan sonra New York Times gazeteci Mike Isaac. Yaratıcıları Brian Koppelman ve David Levien tarafından geliştirilmiştir. milyarlarca, süper zenginlerin hırçın davranışlarıyla eğlenen bir dizi. Kalanick’in hikayesinde Koppelman ve Levien için pek çok tanıdık malzeme olacak, o zaman, eski CEO fragmanda yerinde bir şekilde “teknolojinin kötü şöhretli kötü çocuğu” olarak tanımlandı (bu sözler Arianna Huffington’ı oynayan Uma Thurman tarafından söylendi). -kurucusu The Huffington Post, şovda).

Showtime’ın eğlence başkanı Jana Winograde 2019’da dizi için planlar açıklandığında, “Uber’in hikayesi olay örgüsü, benzersiz kişilikler ve kurumsal Amerika için önemli sonuçlar açısından zengindir” dedi. “Bu, delilik ve delilik üzerine bir vaka çalışması ve bu işi ve bu işi yürüten insanları kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak keşfetmek için Brian ve David’den daha uygun yazar yok.”

her mevsim süper pompalı ilk sezonuyla iş dünyasından farklı bir hikayeye imza atacak, Süper Pompalanan: Uber İçin Savaş, Uber ve Kalanick’e odaklanıyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.