Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

İş Reklamcılığı: Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Bizim işimiz bizim işimiz, sizi ilgilendirmez. Evet, bunun üzerine bir sürü mem oluşturuldu. Ancak gerçek dünyada işiniz başkaları için çok önemlidir ve neden olmasın? İş, ister B2B ister B2C olsun, iki kişi arasında ticaret yapmakla ilgilidir. Tamam, işin ne olduğunu ve nasıl yapılacağını anlatıp canınızı sıkmayacağım. Bilsen iyi olur. Ama sizin işiniz için neye ihtiyacı var, Nobis(Biz) daha iyi bilir. Ve cevap Reklamdır.

İş hayatında ne kadar çaba sarf edersen et. İşletmeniz insanlar tarafından bilinmiyorsa, ürünlerinizi satın almazlar. Sonuç olarak, daha az gelir. İnsan Psikolojisi adamı. İnsanlar gördüklerine, duyduklarına, hissettiklerine daha sık inanırlar. Tüketicilerinizin duyguları ve ürününüz arasındaki akoru vurmanız yeterlidir. Bu kadar.

Öyleyse, iş dünyasında reklamcılığın önemine bir göz atalım.

Marka bilinirliği

Yine markanızın çok sayıda kitleye ulaşması çok önemlidir. Ürün veya hizmet satan sektörünüzde yalnız değilsiniz. Potansiyel müşterilerinizde olduğu gibi insanlara sadece sizden ürün almaları için bir sebep verin.

Yaratıcı reklam harikalar yaratır. Nobis’deyiz, iş yapmayın, biz yaratıcılık yaparız. Yaratıcı reklamlar dikkat çeker. Bir zamanlar insanların dikkatini çektiniz, arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Dinlenme tüketicileriniz karar verecek.

Satışları Artırır

Reklam satışlarınızı artırır. Markanız insanlar tarafından bilinir hale geldiğinde tüketicinin psikolojik satın alma döngüsü başlar. Reklamlardaki tutarlı çabalarınız (yaratıcı, asla unutma), insanları sektörde lider olduğunuzu düşünmeye zorlar. Sonuç olarak, daha fazla satış.

Bir örnek verelim, A Firması ve B Firması aynı ürünü satıyor, hatta ürünün kalitesi de aynı. Ancak, A Şirketi sadece ürünleri satıyor ve B Şirketi Reklamcılığı benimsedi. Ne olacak? Reklam yoluyla her iki şirketin de hedef kitlesi B Şirketine çekilecek (güzel görselleri ve yaratıcılığı kim sevmez ki?!). Sonuç olarak, insanlar B Şirketinin ürünlerini satın alma eğiliminde olacaktır. Ve A Şirketi? Eh, insanlar onları tanımıyor bile. Dönem.

Alıcı Kararlarını Etkileyin

İnsanlar aynı ürünü birden fazla farklı şirket tarafından gördüklerinde şaşırırlar. Güçlü, ancak yaratıcı reklam bu karışıklığı giderebilir. İşte hikaye anlatımı geliyor.

İnsanlarda sorun var. Kesin çözüm bulursunuz. Zorlayıcı, çekici, akılda kalıcı bir çözüm. İşte reklamın güzelliği. Vay! Reklamın birçok eş anlamlısı vardır. Sorunlarını çözdüğünüzde, kesinlikle sizden satın alacaklardır.

Reklamın alıcı kararlarını etkileme gücü vardır.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.