Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

IRS yakında vergilerinize çevrimiçi olarak erişmek için yüz tanıma özelliğini kullanmanızı sağlayacak

IRS yakında vergilerinize çevrimiçi olarak erişmek için yüz tanıma özelliğini kullanmanızı sağlayacak

Internal Revenue Service, vergilerine çevrimiçi olarak erişen ve vergilerini ödeyen kişilerin bu yazdan itibaren üçüncü taraf bir yüz tanıma şirketine kaydolmalarını zorunlu kılacaktır (h/t Güvenlikte Krebs). Daha önce kayıt yaptırmış olanlar bile IRS.gov bir kullanıcı adı ve şifre ile Virginia merkezli kimlik doğrulama şirketi ID.me’ye bir devlet kimliği, bir elektrik faturasının bir kopyası ve bir selfie sağlamanız gerekecektir. Kaydolmak için kullandığınız web kamerası veya mobil cihaz ne olursa olsun bir video selfie çekeceksiniz; bu, eski donanıma sahip veya bir donanıma erişimi olmayan kişiler için sorunlara neden olabilir gibi görünüyor.

IRS’ye göre, ID.me, kimlik doğrulama hizmetlerinin “güvenilir teknoloji sağlayıcısıdır”. Halihazırda başka bir devlet kurumundan ID.me hesabı olan herkes bu kimlik bilgileriyle oturum açabilir. Brian Krebs yeni bir ID.me hesabı oluşturdu ve gönderisinde kayıt işleminin zaman alıcı ve sorunlu olduğunu yazdı. Sürecin yaklaşık yarısında takıldı ve baştan başlamak zorunda kaldı, ardından bir ID.me temsilcisiyle görüntülü görüşmeye katılması istendi – yaklaşık üç buçuk saatlik bir bekleme süresiyle.

onun “gizlilik hakları beyannamesiID.me, “biyometrik verileri üçüncü taraflara satmadığını, yönlendirmediğini veya ticaretini yapmadığını veya biyometrik verilerin satışından, kiralanmasından veya ticaretinden herhangi bir kâr elde etmediğini” söylüyor. Kullanıcıların açık izni ile ortakları ile bilgi paylaşabilir, kendi web sitesine göre, ve bir ID.me hesabına kaydolduğunuzda, şirketin biyometrik izin politikasını kabul etmeniz gerekir. Şirket, kimliği doğrulamak ve dolandırıcılık davranışına karşı koruma sağlamak ve “kanunlarca yasaklanmadığı takdirde kolluk kuvvetleri veya devlet kurumlarından gelen bir talebe uymak” için yüz ve ses biyometrisi toplar. ID.me hesabınızı silseniz bile şirket, “verinin niteliğine ve ilgili yasal veya operasyonel saklama gereksinimlerine” bağlı olarak biyometrik verilerinizi birkaç yıl boyunca saklayabilir.

ID.me’yi pandeminin başlarından hatırlarsınız; iki düzineden fazla eyalet, şirketi işsizlik yardımına başvuran kişileri doğrulamak için kullanıyor. Anakart Haziran 2021’de bildirildi ID.me’nin bazı başvuranların kimliğini tespit edemediğini ve sorunlarına çözüm bulmak için şirketteki herhangi birine ulaşmakta zorlandıklarını söyledi. ID.me CEO’su Blake Hall anlattı Sınır Apple’ın FaceID’sine veya bir TSA temsilcisinin bir yolcunun yüzünü havaalanındaki kimliğiyle karşılaştırma biçimine benzer bir sistem kullandığı sırada.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.