Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

iRacing, Monster Games’i satın alıyor, konsollar gibi ‘daha geniş pazar’ için yarış oyunlarıyla dalga geçiyor

iRacing, Monster Games’i satın alıyor, konsollar gibi ‘daha geniş pazar’ için yarış oyunlarıyla dalga geçiyor

Pandemi döneminde ani büyüme yaşayan ücretli abonelik hizmetlerinden biri de şu oldu: iRacing. Gerçek hayattaki yarış ligleri tatildeyken, ayrıntılı ve gerçekçi sim yarış hizmetini bir e-spor yayın platformu olarak kullandılar ve PC’deki yarışçı tabanını 2020’nin başında 110.000’den bugün 200.000’in üzerine çıkarmak için yeterli sayıda yeni insan oynamaya başladı. .

Şimdi iRacing.com Motorsport Simulations, Monster Games, Inc.’i (MGI) satın aldığını söylüyor. Minnesota merkezli stüdyo, ilk dört oyunu NASCAR Isı marka ve en son başlığı, SRX: Oyun, PC’de ve PlayStation ve Xbox konsollarında oynamak için.

Satın alma işlemini duyuran bir basın bülteninde, “iRacing geliştirme ekibi, çekirdek ürünü geliştirmeye %100 odaklanmaya devam edecek, iRacing” Ancak Monster Games’in konsol oyunları yapma deneyimi açıkça ileriye dönük planların bir parçası, çünkü sürüm ayrıca bu anlaşmanın “şirketin konsol alanı da dahil olmak üzere daha geniş pazara en yüksek kaliteli yarış oyunlarını getirme yeteneğini daha da artıracağını” söylüyor.

Abone artışıyla güçlenen iRacing, yakın zamanda yüksek çözünürlüklü grafiklere ve gelişmiş fiziğe güç sağlamak için özel bir oyun motoru geliştirmiş olan Orontes Games’i de satın aldı. Sürüklemek Steam Erken Erişim yoluyla edinilebilen yarış oyunu.

Monster Games’in CEO’su Rich Garcia’nın, Kaemmer’in önceki şirketi Papyrus’un ilk günlerinden, saygın PC yarış oyunları üzerinde çalışan iRacing CEO’su Dave Kaemmer ile bir geçmişi var. Plan, MGI’ın bu yıl içinde duyurulmamış bir oyun yayınlaması ve ardından üç stüdyonun kaynaklarını kullanarak oyunlar geliştirmesi.

Sırada ne olduğuna dair daha fazla bilgi için “önümüzdeki yıl” sözü verildi. Yine de, Kaemmer’den bir alıntı, ne beklememiz gerektiğine dair güçlü bir ipucu veriyor: “Şirket olarak, daha geniş yarış oyunu pazarını keşfetmek için bu iki yeni takımı oluşturmakta rahat olduğumuz bir noktadayız. amiral gemisi ürün iRacing PC’de. Oyunlarını başka bir düzeye taşımak için kodlarımızı ve deneyimimizi kullandığımızdan, Rich ve Monster ekibi bu stratejinin önemli bir parçası olacak.”

Bir iRacing Bu açıklamaya dayanarak PlayStation 5 veya Xbox Series X için bağlantı noktası pek olası görünmüyor, ancak ultra gerçekçi verilerini konsollarda oynamak için oluşturulmuş yarış oyunlarına ve ayrıca amiral gemisi unvanı için devam eden teknoloji yükseltmelerine getirmek güvenli bir bahis gibi görünüyor. .

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.