Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

İPad’de Zayıf Wi-Fi Sinyalini Düzeltme

İPad’de Zayıf Wi-Fi Sinyalini Düzeltme


İPad’inizde Kötü Bir Wi-Fi Sinyali Nasıl Onarılır

On yıl önce kahve dükkanlarında ve işyerlerinde kablosuz ağlar bulunurdu, ancak geniş bant teknolojisinin ortaya çıkmasıyla kablosuz ağ evlere ulaştı. İşe yaradığında Ethernet kablolarının zincirlerinden kurtulmamıza olanak veren büyük bir kolaylıktır ve olmadığı zaman başa çıkılması gereken bir baş ağrısıdır. Neyse ki, zayıf bir Wi-Fi sinyalini gidermek için çeşitli yollar vardır.

Wi-Fi sinyalinin hızını iPad’inize iyileştirme girişiminde modeminizle tinkering yapmaya başlamadan önce, sorunun iPad ile olmadığını doğrulamak için gerekli adımları atın. Sorunun nerede olduğunu öğrenmenin en iyi yolu, evinizdeki aynı yerden bir dizüstü bilgisayar ve bir iPad gibi iki farklı cihazdan kablosuz ağa bağlanmaktır.

Dizüstü bilgisayarınızın bağlanmasıyla ilgili bir sorun yoksa, iPad’iniz takılıysa, yönlendirici’de sorun yoktur. Her iki cihaz da bağlanamıyorsa, yönlendirici muhtemelen problemdir.

Wi-Fi Sorunu iPad

Yapılacak ilk şey , ekranın kapanması için ekran okuma slaydına dönüşene kadar üstte bulunan AÇMA / KAPAMA düğmesini tutarak iPad’i yeniden başlatmanızdır . Parmağınızı Açma / Kapama düğmesinden kaldırın ve düğmeyi kaydırarak yönergeleri izleyin. İPad bir dakika boyunca karanlık olduktan sonra, tekrar açmak için Açma/ Kapama düğmesine tekrar basın.

İPad’inizin yeniden başlatılması genellikle Wi-Fi sorunlarını çözer, ancak eğer yapmazsa, iPad mağazalarının ağınız hakkındaki bilgilerini sıfırlamanız gerekebilir. İPad’in Ayarlar uygulamasını başlatın ve Wi-Fi ağınızı bulmak için sol taraftaki panelde Kablosuz’a dokunun .

Kullandığınız ağ, ekranın üstünde, yanında bir onay işareti ile listelenir. Hiçbir ağ listelenmemişse, bir Wi-Fi ağına bağlı değilsiniz. Yanlış Wi-Fi ağı listeleniyorsa, bu Wi-Fi ile yaşadığınız sorunu açıklayabilir. Doğru ağa bağlanmadan önce yanlış ağı unutmak için adımlardan geçmek isteyebilirsiniz.

İPad’i sıfırla

Sorun devam ederse, iPad ile kalan sorunları gidermek için ağ ayarlarını sıfırlayın veya fabrika varsayılanlarına sıfırlama işlemini tamamlayın. Her iki seçenek de Ayarlar > Genel > Sıfırlama’da mevcuttur . Fabrika varsayılanlarına döndürme sıfırlama . Ardından,bu yedeklemeden geri yükleyin.

Yönlendiriciyde Wi-Fi Problemi Varsa

Modeminizi bir dakikalığına kapatarak veya bir dakikalığına prizden çekerek yeniden başlatın. Modeminizin yeniden başlatılması ve tekrar internete bağlanması beş dakika kadar sürebilir. Tamamlandığında iPad’inize bağlanmayı deneyin.

Bu sorunu çözmezse, Modeminizdeki zayıf bir sinyal için tüm sorun giderme adımlarını uygulayın .

İnternet hızınızı test etmek ve ne kadar hızlı çalıştığına dair iyi bir fikir edinmek için bir uygulama kullanın. Bir dizüstü bilgisayarla karşılaştırıyorsanız , iPad için Ookla’nın Speedtest uygulamasını indirin ve dizüstü bilgisayardaki Speedtest’in web sitesi sürümüyle test edin .

Hız testi cihazlarınızda hızlı bir bağlantı gösteriyorsa, bağlanmaya çalıştığınız web sitesi bağlantı sorunu yaşıyor olabilir. Performans sorunlarının devam edip etmediğini görmek için Google gibi popüler bir web sitesine bağlanmayı deneyin.

İPad’i yönlendiriciye yaklaştırın ve sinyal gücünün iyileşip iyileşmediğini görün. Bağlantı yönlendiricinin yakınında hızlıysa, ancak uzak odalarda yavaşlarsa , sinyal gücünü artırmanız gerekebilir .

Eğer güçlü bir sinyal gücünüz varsa ancak internet hızınızı yavaşsa, internet sağlayıcınıza başvurun. Sorun, yönlendiricinin kendisinden ziyade evinize veya dairenize gelen internet ile olabilir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.