Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Interop 2023 için tekliflerinizi gönderin

Interop 2023 için tekliflerinizi gönderin

Chrome ekibi, 2019’dan bu yana tarayıcı uyumluluğunu iyileştirmeye yardımcı olmak için ekosistemdeki diğer tarayıcı tedarikçileri ve iş ortaklarıyla birlikte çalışmaktadır. MDN Geliştirici İhtiyaç Değerlendirmesi anket ve en son Interop 2022’de. Interop 2022 için, tüm büyük tarayıcı satıcıları ve diğer paydaşlar, web geliştiricileri tarafından belirlenen en önemli tarayıcı uyumluluğu sorunlarını iyileştirmek için birlikte çalıştı. heyecanlandık birlikte kaydettiğimiz ilerleme ve Interop 2023’ün gerçekleştiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

Mart 2022.
Eylül 2022.

Interop 2023 teklif süreci artık başvurulara açık. Öneriler, tarayıcılar arasında farklı davranan özellikleri veya henüz tüm tarayıcılarda uygulanmayan özellikleri içerebilir. Bu proje yeni özellikler belirtmekten çok birlikte çalışabilirliğe ulaşmakla ilgili olduğundan, yüksek kalite özelliklerine ve web platformu testlerine sahip tekliflerin dahil edilme olasılığının daha yüksek olduğunu unutmayın. Teklif sunma süreci 15 Ekim 2022’de sona eriyor.

Teklif süresi sona erdiğinde, toplanan gönderiler nihai listeyi belirlemek için tarayıcı satıcıları ve diğer ortaklar tarafından tartışılacaktır. 2023’te gerçekleştirilebilecek olandan daha fazla teklif olması muhtemeldir, bu nedenle bazı yüksek kaliteli teklifler seçilmeyebilir. Tüm başvuruları incelemek için sabırsızlanıyoruz ve Interop 2023 başlar başlamaz nihai listeyi burada yayınlayacağız.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.